Snědá pokožka je pro mnohé lákavá a proto, když vysvitne sluníčko, se snaží bleskurychle nabrat vysněný bronz. Opálení celého těla je super, oproti případu, kdy po sundání plavek zjistíš, že tvůj zadeček i tvá prsa jsou tak bílá, že by si hravě mohla konkurovat bílému tvarohu.

avatar

Lucie Dneboská
Módní inspirace a styl

Snědá pokožka je pro mnohé lákavá a proto, když vysvitne sluníčko, se snaží bleskurychle nabrat vysněný bronz. Opálení celého těla je super, oproti případu, kdy po sundání plavek zjistíš, že tvůj zadeček i tvá prsa jsou tak bílá, že by si hravě mohla konkurovat bílému tvarohu. Pokud toužíš po celobronzové barvičce a výrazně bílé partie tě nelákají, nachází se nějaká řešení. Buď se můžeš přidat do klubu naháčů a chytat bronz na nudistických plážích, nebo si zvolit plavky, pod kterými se opálíš. První případ ti nahání hrůzu a máš chuť pořídit si šikovné plavky? Zjisti o nic něco víc v následujícím článku.

Opalovací plavky propouštějí sluneční paprsky a tím ti umožní, aby ses i pod nimi opálila. Mají rychleschnoucí schopnost oproti běžným plavkám

Opalovací plavky propouštějí sluneční paprsky a tím ti umožní, aby ses i pod nimi opálila. (zdroj: Kiniki.com)

Opalovací plavky stoupají v oblibě

Opalovací plavky jsou skvělým nápadem, a proto se v mnoha zemích staly ve velké míře vyhledávané. Zpočátku u nás nebyly dostupné a sehnat je, byl častokrát boj. K dostání byly buď v zahraničních e-shopech a na aukčních serverech. Nyní se prodraly i sem a objevuje se mnoho nových zákaznic, které o ně mají veliký zájem, a není divu. Opalovací plavky sebou nesou spoustu výhod a i cenově jsou poměrně dostupné. Jedny takové plavky zpravidla vyjdou na tisíc až dva tisíce korun a k dostání jsou v různých barvách a motivech. Samozřejmostí jsou jednodílné plavky, bikiny i tankini. Opalovací plavky však získaly i své sourozence, kterými jsou opalovací parea, tuniky, šaty a další opalovací prádlo, což při maratónu za snědou pokožkou přijde opravdu vhod.

Kladné stránky opalovacích plavek

Opalovací plavky propouštějí sluneční paprsky a tím ti umožní, aby ses i pod nimi opálila. Mají rychleschnoucí schopnost oproti běžným plavkám, což přináší velkou výhodu v oblasti vaginálních infekcí a prochladnutí. Vaginálním infekcím se nejlépe daří ve vlhkém prostředí a jejich šance nastává ve chvíli, kdy déle pobýváš v mokrých plavkách. Díky rychleschnoucí schopnosti plavek můžeš dát vaginálním infekcím i prochladnutím sbohem. Mezi další jejich klady patří jejich prodyšnost a chladivost, což v létě zajisté uvítáš. Další věcí je fakt, že jsou odolné proti mořské soli, chlóru a i opalovacím přípravkům, což běžné plavky mnohdy těžko snáší. Jejich barva nevybledne a oproti klasickým plavkám se nepříznivými vlivy nepoškodí. Zároveň si drží svůj tvar, což některé plavky bohužel nedokážou.

Záporné stránky opalovacích plavek

Na jedné straně je tu informace, že pod tyto plavky je zapotřebí slabý opalovací krém, nebo údajně vůbec, který docílí rovnoměrného opálení a pokožka pod plavkami bude plně chráněna. Ovšem na druhou stranu se někteří odborníci shodují a varují, že tyto plavky nejsou zcela zdravé a i pod nimi je nutná aplikace opalovacího krému. Toť dilema a co si z toho vybrat :-) . Každopádně opalovací krém bude pod plavky bezpochyby nutný a především se soustřeď na ochranu bradavek, které jsou velmi citlivé. Mezi jejich další nevýhodu patří fakt, že opalovací plavky nemají košíčky, tudíž ti prsa bude zakrývat pouze látka, která tvé poprsí nevyzdvihne, jako běžné plavky, které vytváří sexy dekolt.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Květa

    Tradičně – vše má svá pro a proti :) Ale asi bych rozhodně šla do opalovacího krému, přecijen se jedná o citlivé partie, tak proč riskovat. Na druhou stranu dnešní plavky jsou kolikrát tak “malé”, že těch neopálených míst moc nezůstane i tak :) Má s tím už někdo zkušenost? Jinak ale raději klasiku. Co říkáte na plavky od Trioly? http://www.plavky-triola.cz ? líbí se mi dvoudílné modely, navíc se jistě chystá zase novinka do roku 2014, třeba i tam budou “opalovací plavky” :)