V únoru se na trhu objeví speciální kolekce džín Denim Spa Therapy For Legs od značky Wrangler, která by měla pomáhat viditelně snížit množství celulitidy v problémových partiích. Může něco takového fungovat?

avatar

Michaela Němečková
Trpí internetovou prokrastinací, proti které chce jednou bojovat!

Zázračné řešení

Ať už se snažíme být se svým přirozeným vzhledem spokojené sebevíc, pořád tu bude něco, čeho by se nejraději každá žena bez diskuze zbavila. Tím něčím je celulitida aneb pomerančová kůže. Znám holky, které jsou schopné každý měsíc utratit tisíce korun jen proto, aby se jí alespoň dočasně zbavily. Výrobce Wrangler nás už několik let zásoboval informacemi o tom, že chystá něco velkého. Teď je tady jasné info – na trhu se objeví anticelulitidní džíny. Co je na nich tak speciálního?

Zbaví tě zázračné džíny celulitidy?

Pošleme nohy do lázní

Kolekce džín Denim Spa Therapy For Legs nabízí hned 3 modely údajně zázračných džín, jejichž materiál je napuštěn konkrétní složkou. Aloe Vera jeans jsou určeny pro zklidnění citlivé pokožky, Olive Extract jeans zase pokožku hydratují a Smooth Legs jeans pomáhají zbavit již zmíněné celulitidy. Každý model džín tak přináší jiný lék na konkrétní problém.

Kofeinem proti pomerančové kůži

Konkrétně anticelulitidní džíny jsou napuštěny extraktem z řas, retinolu (vitamín A1) a kofeinu. Výrobek byl klinicky testován ve Francii, kde více než 69 % žen po 4 týdnech intenzivního nošení potvrdilo pozitivní efekt na odstranění celulitidu. Džíny je zapotřebí přibližně po 4 až 6 praních nastříkat speciálním sprejem, který dostaneš při jejich koupi. Podle společnosti Wrangler vydrží džíny bojovat s celulitidou celkem nějakých 95 nošení, pak efekt i přes aplikaci spreje ztrácí. Cena džín by se měla pohybovat kolem 2700 Kč.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář