Toužíš po dlouhých hustých vlasech, ale nechceš čekat, až ti narostou? Pak určitě vyzkoušej clip in příčesek, který ti vlasy prodlouží podle tvých představ. Navíc i proti přirozeným vlasům má mnoho výhod!

avatar

Petra Kozáková
Fashion milovnice

Dlouhé vlasy vyžadují spoustu péče a například při sportu mohou i překážet. Zatímco clip in vlasy ničemu nevadí, jelikož je snadno odložíš. Stejně tak ne každé z nás narostou husté a bohaté kadeře, kterých s clip in dosáhneš. A pokud ráda střídáš účesy? Své vlastní dlouhé vlasy jen těžko proměníš během minuty na šmrncovní mikádo.

Závidíš dlouhé vlasy? Existuje řešení, které si zamiluješ!

Clip in vlasy jsou velkým hitem

Clip in vlasy jsou jednoznačně trendy. Pokud uvažuješ o jejich pořízení, určitě si kup ty kvalitnější, vyrobené z pravých lidských vlasů. Cena se následně odvíjí od jejich délky a hustoty. O tom, jaké jsou pro tebe vhodné, se můžeš poradit přímo v obchodě nebo se svou kadeřnicí. Pokud nebudou přesně odpovídat barvě tvých vlasů, nevadí, můžeš je samozřejmě dobarvit tak, že budou k nerozeznání. Clip in vlasy se dají nosit každý den. Přesvědč se, že delší vlasy jsou víc kreativní a že s nimi hravě vytvoříš spoustu super účesů.

Připevnění clip in vlasů je hračka

Clip in vlasy jsou zajímavou alternativou například k prodlužování keratinem. Jejich hlavní předností je, že nejsou permanentní a můžeš je kdykoliv odložit. Do svých vlastních vlasů je pohodlně připneš pomocí hřebínků se silikonovým proužkem. Ten zaručí, že vlasy zvládnou i větší námahu, aniž by ti sklouzly z hlavy.

Vlasový tip na jaro

Pro dosažení ideálního výsledku si můžeš pořídit klasickou clip sadu, která obsahuje 8 různě širokých pásů, nebo speciální deluxe sadu, která má dvojnásobnou gramáž a je vhodná pro ženy a dívky s extra hustými vlasy. Pásy s clip in vlasy se připínají postupně zespodu směrem nahoru. Nejprve si ve vlasech vytvoříš pěšinku, následně do ní zasuneš clip in vlasy a připevníš. Aby lépe držely, můžeš si své vlastní vlasy u kořínku lehce natupírovat nebo nalakovat. Na závěr stačí vlasy jen pořádně začesat, aby vypadaly přirozeně. Jakmile práci s clip in vlasy dostaneš do ruky, jejich upevnění ti zabere maximálně 5 minut. Vhodným výběrem můžeš docílit ombre vzhledu, který je i na jaře velmi trendy. Tak co, už tě napadají nějaké zajímavé kreace, se kterými vyrazíš do ulic?

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář