Kabelka je nepostradatelným doplňkem, na který se v ženském šatníku tak trošku zapomíná. Pokud přemýšlíte, jak skvěle oživit jarní look, zahoďte starý kousek a zaměřte se na nové modely kabelek podle italských trendů.

Zaostřeno na doplňky

Všechna roční období mají něco do sebe, ale ty s hezkým počasím lákají k zajímavým kombinacím oblečení a pořádnému osvěžení šatníku, ve kterém v letošní sezóně plné novinek hrají první housle promyšlené doplňky. Kožené kabelky jsou zárukou kvalitního materiálu, jenž lze snadno kombinovat a vsadit tak na originalitu do nejmenšího detailu. Pravá kůže je velmi odolná a díky různým barvám provedení opravdu univerzální. Kožené kabelky tak můžete nosit nejen na formálnější večírky, ale i během každodenního bloudění ve městě.

Nebojte se neotřelého vzhledu

Velmi jednoduché oblečení ve střídmých tónech vyžaduje nějaké překvapení. Vystupte z módní šedi a nebojte se kabelky, které se pyšní neotřelým tvarem a zářivými barvami. I u nich se však můžete spolehnout na dostatek úložného prostoru a variaci kapsiček k uložení kosmetiky, telefonu a dalších drobnůstek.

Zaručený tip na svěží změnu v šatníku? Nová kabelka!

Na ples za princenzu

Chystáte-li se vyrazit na ples, vsaďte raději na minimalistické řešení, které je vhodné z pohledu menšího doplňku, ale také z důvodu odpovídající elegance. Plesové kabelky budou tak tím pravým, co z krásné ženy udělá střed pozornosti. I v tomto případě snadno sladíte kabelku prakticky s libovolnou barvou a střihem šatů. Žhavým tipem na luxusní image je pak správná kombinace barvy bot právě s doplňky v podobě kabelky.

Zaručený tip na svěží změnu v šatníku? Nová kabelka!

Kůže je jasná volba

Součástí kožené kabelky bývá samozřejmě i praktické ucho, díky němuž lze nosit nejen v ruce, ale i přes rameno. Kvalitní kůže najde v každém šatníku plnohodnotné uplatnění po celý rok. Kabelka funguje jako nosný prvek outfitu a pokud je nová, zaručeně udělají radost nejen její majitelce. Aktuální italské trendy sází na rozkošné detaily a neotřelé barvičky, které zaujmou na první pohled.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Jaké dámské parfémy bodují na českém trhu?

Prohlédni si žebříček nejoblíbenějších parfémů, se kterými ho zaručeně okouzlíš.

Sponzorovaný tip

Přidej komentář