Nosíš brýle a přemýšlíš o tom, že bys začala nosit kontaktní čočky? Máme tady pro tebe další a především velmi stylový důvod, proč jít do toho!

avatar

Simona Dražovská
Nevzdává se, i když život není peříčko.

Zapomeň na nudné brýle, vyzkoušej kontaktní čočky. Mohou být pořádně crazy!

Barevné čočky jsou opět tady v plné síle

Je to již velmi dávno, co se kontaktní čočky nosily výhradně kvůli vadě zraku. Ty barevné a pořádně výrazné jsou tady již několik let a slouží jako velmi žádaný módní doplněk, třebaže před nějakým časem poptávka o ně utichla. V poslední době ale dochází opět k raketovému růstu zájmu o tyhle zábavné a krásné čočky, a to především díky celebritám, které se přiznaly k jejich občasnému nošení. Mezi takové patří například Rihanna či Justin Bieber.

Dioptrické i nedioptrické

Pokud si myslíš, že k mání pouze nedioptrické barevné čočky, jsi na omylu. Dokonce už i dioptrické kontaktní čočky umí výrazným způsobem změnit barvu duhovky. Jejich vzhled je velmi přirozený a užijou si je i majitelky velmi tmavých očí, protože i u nich dokáže čočka barvu duhovky změnit. Barevné čočky lze nosit jak pouze příležitostně, tak klidně i po celý den. A proč chtít jinou barvu očí? Protože je to velmi zajímavá a originální změna, která se skvěle hodí nejen na párty, festivaly a rande, ale také na slavnostní večírky a různé další oslavy.

Barevné čočky

Změna během chvilky

Barevné kontaktní čočky mají jedinečnou schopnost podtrhnout tvůj šarm, oživit outfit a dodat kompletnímu looku dávku vzrušení. Pokud nemáš s nandaváním čoček zkušenosti, nemusíš mít obavy. Po chvilce tréninku to zvládneš levou zadní, aplikace barevných čoček je ve výsledku dost jednoduchá. Pokud si přece jen nejsi jistá, objednej se do optiky na jejich aplikaci. Odborníci ti poradí jak čočku nasadit a sundat, jak o ni pečovat a určitě se dozvíš další typy, jak si nošení kontaktních čoček jednoduše užít.

Opravdu bláznivé kousky

Kromě čoček měnících barvu očí jsou tady i crazy kontaktní čočky, které mají k přirozenému vzhledu hodně daleko, o což u nich jde v první řadě! Máš chuť šokovat? Proměň se v upíra, šelmu či zombie! Opravdovým hitem jsou nedioptrické svítící čočky se schopností změnit vzhled každého oka především pod UV osvětlením. Jsou ideální na párty do klubu, kde tvůj kukuč rozhodně nikdo nepřehlédne. Bude totiž svítit na dálku!

UV čočky

Originální doplněk i dárek

Všechny představené čočky, ale i zcela klasické dioptrické čočky, seženeš na stránkách kontaktnicockylevne.cz, kde v nabídce nechybí ani veškeré příslušenství. Tento e-shop má navíc super ceny, velké množství kontaktních čoček skladem a spoustu výdejních míst po celé republice. Barevné kontaktní čočky jsou velmi originální doplněk, ale také netradiční dárek. Pokud nevíš, co koupit například kamarádce, zkus zapřemýšlet nad tím, jestli by zrovna ona nebyla z čoček příjemně překvapená. Jestli má ráda styl a módní trendy, rozhodně nešlápneš vedle!

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář