Vojenský styl je zejména mužům velmi blízký. Snad každý malý kluk se toužil projet v tanku, vyzkoušet vojenské techniky a nosit vojenské oblečení. A takovou vášeň si mnozí přinesli i do dospělého života. Není ale pravidlem, že army styl se líbí pouze klukům, kteří holdují vojenství. Army styl totiž láká i kluky se zájmem o různé outdoor aktivity.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Vojenský styl je zejména mužům velmi blízký. Snad každý malý kluk se toužil projet v tanku, vyzkoušet vojenské techniky a nosit vojenské oblečení. A takovou vášeň si mnozí přinesli i do dospělého života. Není ale pravidlem, že army styl se líbí pouze klukům, kteří holdují vojenství. Army styl totiž láká i kluky se zájmem o různé outdoor aktivity. V posledních letech se však army styl zamlouvá i ženám, které v něm vidí nemalé sympatie. Líbí se tobě i tvému klukovi army styl a rádi podléháte outdoorovým aktivitám? Pokud ano, pak je tento článek přímo pro tebe.

Zaostřeno na výbavu v army stylu

Staň se stylovou military girl se vším všudy.

Staň se stylovou military girls

Pokud se domníváš, že army oblečení je nudné a že zcela opomíjí dámskou polovičku, pak se nenech zmýlit. Army oblečení totiž v sobě zahrnuje nemalou nabídku barev, jež se k tobě budou hodit. Hnědé odstíny, olivově zelená, khaki, písková i béžová barva jsou samozřejmostí. Army oblečení na ženy rozhodně nezapomíná a tak si z něj můžeš vybrat stylové bundy, trička, tílka, kalhoty, čepice, kraťasy, košile, mikiny, maskáče a klidně i spodní prádlo. A mnoho na výběr má pochopitelně i tvůj kluk. Stačí si jen vybrat. Army oblečení vás oba překvapí svou vkusností a především i svou pohodlností, která je při outdoor aktivitách nepostradatelná.

Army obuv i pro namáhavý terén

Army obuv svou kvalitou snad ve všech směrech vyhrává. Je vysoce odolná, lehká, prodyšná, voděodolná a vnitřně anatomicky tvarovaná tak, aby podepírala klenbu chodidla. Vždy ti proto zajistí komfortní pohyb a to i v momentech, kdy budeš zdolávat namáhavý terén. Army obuv přináší výběr z letních či zimních variant. K dostání je pro muže i pro ženy. Army obuv je tak svými parametry i vzhledem skvělou volbou. Vzhledem totiž mnohdy připomíná klasické outdoorové boty, ovšem s tím rozdílem, že kvalita army obuvi je skutečně někde jinde.

Jít pod stan už nebude žádný problém

Stanování je aktivita, která se někomu líbí a jinému zase ne. Není ale pochyb o tom, že stanování má své kouzlo. Máš chuť užít si noc pod stanem, ale s přítelem jste zatím nevybrali stan, který by vám vyhovoval? Pak nebude na škodu prohlédnout si stany z nabídky army shopu. Stany mohou mít různý vzhled i jiné parametry, které se odvíjí podle vašich nároků. Tyto stany pak můžete vybírat podle toho, v jakých podmínkách je budete používat a pro kolik osob budou určeny. Potěšující také je, že skoro všechny army stany se snadno staví a to je další velké plus.

Výbava, která se vždy hodí

Říká se, že správný muž má mít u sebe nůž, sirky a provázek. V případě nože by se pak nemělo jednat o obyčejný nůž, který se brzy ztupí a neuřeže ani ten provázek. Pokud tvůj kluk doposud žádný nůž nemá, přesto outdooru holduje, je na čase to změnit a vyhledat nože, jež jsou skutečně kvalitní. Příkladem jsou celosvětově známé nože Gerber, jež se mohou chlubit pevnou čepelí a několika dalšími skvělými vlastnostmi. Nože Gerber jsou k dostání v několika variantách. Pro tvého přítele tak můžete vybrat nůž přesně podle jeho představ. Kromě nezbytného nože vám přijde vod i další vybavení, které k vaši outdoor aktivitě budete potřebovat. A právě v army shopu toho naleznete pravděpodobně víc, než kde jinde.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Kamil Štrof

    Myslím si, že na řešení výbavy v armádním stylu je určitě nejlepší army shop https://armik.cz/ Nakupuji tam už léta vše od maskáčového oblečení až po stan, a zaatím jsem byl vždy moc spokojen.