S mojí nejlepší kámoškou už od začátku loňského roku dodržujeme náš rituál, který byl jejím nápadem. Pravidelně se navštěvujeme a vymezujeme si čas na internetové nakupování, kde sháníme věci, které momentálně potřebujeme. Vždy se u toho skvěle pobavíme, pokecáme, hodnotíme a kritizujeme, radíme si a pak společně uskutečníme nákup.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

S mojí nejlepší kámoškou už od začátku loňského roku dodržujeme náš rituál, který byl jejím nápadem. Pravidelně se navštěvujeme a vymezujeme si čas na internetové nakupování, kde sháníme věci, které momentálně potřebujeme. Vždy se u toho skvěle pobavíme, pokecáme, hodnotíme a kritizujeme, radíme si a pak společně uskutečníme nákup. Do obchoďáků sice spolu vyrážíme také, ale takhle máme víc soukromí, pohodlí a vždy si k tomu uděláme něco dobrého na zub i k pití. Zrovna nedávno jsme v obležení jednohubek a s mojitem v ruce hledaly dámské plavky pro nastupující sezónu. Chceš se svojí kámoškou také přidat? Inspiruj se a mrkni se na námi vybrané plavky.

Pokud se těšíš na léto úplně stejně jaké já, určitě si brousíš zuby na plavky 2012.

Pokud se těšíš na léto úplně stejně jaké já, určitě si brousíš zuby na plavky 2012.

Co nabízí tento rok?

Každým rokem se kolekce plavek liší a vždy přinesou opět něco nového i stylového. S kámoškou nechceme být pozadu a tak jsme se při vybírání soustředily výhradně na plavky 2012. Kromě toho se sezóna letních dovolených velmi rychle blíží. Proto chceme být včas připravené, než abychom vše sháněly na poslední chvíli a ty nejlepší kousky už byly pryč.

Požadavky zněly víceméně jasně

Každá jsme jiná a tak i odlišně zněly naše požadavky. Já jsem chtěla dámské plavky bez ramínek, abych nemusela posléze maskovat neopálené pruhy od plavek. Kámošce to bylo vesměs jedno. Pouze chtěla dámské plavky, které ji nějakým způsobem zaujmou a v nichž nebude vypadat jak šedá myš. Po našem rozboru představ jsme se pohodlně usadily a zahájily jsme hledání.

Které já a které kámoška?

Dlouho jsme prohlížely různé dámské plavky a nejdříve jsem kupodivu měla jasno já. Horkým favoritem pro mě byly dvoudílné dámské plavky bez ramínek Amphitrite od LivCo Corsetti. U nich jsem uvažovala na černou a červenou barvou. Pak můj zájem padl i na barevné dvoudílné plavky Sexy Leo TWUD a na jednodílné plavky v modré barvě se zdobením Best SH OPD 12 – oboje od Triumph. Nakonec u mě zvítězily dámské plavky Amphitrite v černé barvě, které mě nejvíce zaujaly svým vzhledem i cenou a zcela splnily moje představy. A i kámoška mi radila, že tyhle budou ideální. A když mám být upřímná, nedivila bych se, kdybych si nakonec objednala i modré plavky Best SH OPD 12, protože i ty jsou nádherné. Když jsme probraly a vybraly dámské plavky pro mě, přešly jsme ke kámošce. Ta zase uvažovala nejdříve nad dvoudílnými plavkami Retro Trend TP od Triumph. Pak slintala nad zelenými dvoudílnými plavkami od značky Anita, které jí zaujaly pěkně tvarovaným vrchním dílem. A pak se jí ještě líbily dámské plavky opět od Triumph (rovněž jedny jednodílné :) ) Sexy Leo OWU v jemné modré barvičce. A které že vyhrály u ní? Obě jsme se shodly, že nejlepší pro ni budou ty od značky Anita, které jí vytvoří nádherný dekolt.

S nákupem jsme spokojené

Jsme rády, že jsme si opět skvěle poradily a na naše objednané plavky se moc těšíme. Doufám, že jsme tě aspoň trošku inspirovaly a že se ti rovněž podaří sehnat skvělé plavky 2012, s kterými budeš spokojená. Tak s chutí do toho a společně se svou kámoškou nastartuj shopping den s tematikou plavek.

TIP: Pokud se chceš mrknout na atraktivní kolekci plavky 2012, podívej se na http://www.luxusnipradlo.cz/plavky/

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář