Módní trendy a kreace nemusí vždy dávat logiku, často stačí pouze pořádná myšlenka, kvalitní zpracování, fresh nápad a šikovná parta mladých lidí. Oblečení už není pouze něco, co na sebe ráno nandáš a večer sundáš. Je to ideální médium k šíření zajímavých myšlenek s nadhledem. Pokud si tedy ještě neslyšela o YOUNGPRIMITIVE FASHION, měla by si zbystřit.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Módní trendy a kreace nemusí vždy dávat logiku, často stačí pouze pořádná myšlenka, kvalitní zpracování, fresh nápad a šikovná parta mladých lidí. Oblečení už není pouze něco, co na sebe ráno nandáš a večer sundáš. Je to ideální médium k šíření zajímavých myšlenek s nadhledem. Pokud si tedy ještě neslyšela o YOUNGPRIMITIVE FASHION, měla by si zbystřit. Oblečení z jednotlivých kolekcí, u kterých je design a kvalita na prvním místě, dokáže zajímavě oživit tvůj šatník.

Víc než značka - to je youngprimitive!

Buď originální a svá, buď youngprimitive!

Mladý primitiv

Možná už si se někdy setkala s logem, na kterém muž ve značně primitivní pozici drží v ruce letadélko. Na logo můžeš snadno narazit v běžném životě – ve škole, v MHD či přímo v ulicích. Nejedná se ale o poznávací znamení nějaké sekty či tajné organizace! Logo si od teď už vždy můžeš spojit s názvem YOUNGPRIMITIVE, což byl původně pouze blog jednoho nadšence do grafického designu. Po letech se kolem blogu vytvořila silná komunita lidí s cílem vytvářet něco nového a hlavně nápaditého. YOUNGPRIMITIVE FASHION byla už pak „pouze“ výsledkem přirozeného vývoje. Oblečení si rychle získalo velký počet příznivců, kteří se nebojí prezentovat svůj postoj například prostřednictvím potisku na tričku.

Čím se YOUNGPRIMITIVE FASHION liší?

Nevím, jak ty, ale když já potkám na ulici holku ve stejném tričku, jsem docela naštvaná. Vezmu-li to ale s odstupem, nemám na to ve skutečnosti moc právo. Velké oděvní značky vyrábí od jednoho designu stovky tisíc kusů, a proto je docela velká pravděpodobnost, že potkáš na ulici či na párty někoho ve stejném tričku či mikině. Zde přichází první markantní rozdíl – YP fashion se snaží pohybovat vždy na okraji zájmu mainstreamu, a proto se od každého designu vyrobí pouze omezené množství kusů. Nečekej neustále nové a nové sezónní kolekce, YP fashion se snaží vždy vyrábět nadčasově a kvalitně.U levných potisků se často stává, že již po několika vypráních ani nepoznáš, co na tričku původně bylo. O materiálech, které se stávají zázračně průhledné, už ani nemluvím. Oblečení YP má jako jednu z hlavních priorit podobným nešvarům předcházet. Trička mají kvalitní střih, pořádnou gramáž a potisk opravdu vydrží. Očekávej individuální přístup jak při nákupu, tak při řešení případných reklamací týkajících se například špatné velikosti. YP zkrátka nabízí něco, čeho se od velkých značek typu Kenvelo či New Yorker nikdy nedočkáš. Za sympatickou cenu můžeš mít ve skříni opravdu prvotřídní produkt. Objednané oblečení ti navíc dorazí v dárkovém balení, které navíc obsahuje pár příjemných překvapení.

Design a zase design

Jak už jsem napsala, jednotlivé kolekce přichází poměrně živelně, ale věř mi, že si vždy vybereš nějaký zajímavý kousek, díky kterému budeš středem pozornosti. V e-shopu YP fashion najdeš kromě triček také mikiny, kabelky a další doplňky. Pokud chceš udělat radost svému miláčkovi, tak se můžeš poohlednout i po pánských tričkách. Některé designy a barevná provedení jsou opravdu originální.

Vymýšlej, tvoř a přemýšlej!

YOUNGPRIMITIVE FASHION rozhodně není značka pro každého. Oblečení a vůbec všechny designy reprezentují určitý pohled na svět a své nositelce propůjčují jedinečný image. Pokud se chceš v šedém davu odlišit, neváhej ani chvilku a objev víc než prázdný název značky na tričku. Skoro každé oblečení člověka nevědomky zařazuje do nějaké skupiny. S oblečením YOUNGPRIMITIVE FASHION dokážeš být ale stále svá.

Pokud tě článek zaujal, neváhej navštívit oficiální web mladých primitivů na http://www.youngprimitive.cz, na kterém najdeš jak samotný blog, tak i přehled aktuální kolekce.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář