Vytvoř svůj nejoblíbenější design obalu nové vůně Elite! Když jej vybereme, pošleme ti vůni zdarma domů a 3 tvé kamarádky 
dostanou voňavou pohlednici. Je zbytečné přemýšlet, neváhej otevřít dveře své tvořivosti a jdi na adresu www.elite-vune.cz. Je úplně jedno, jakou máš zrovna náladu a chuť.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Vytvoř svůj nejoblíbenější design obalu nové vůně Elite! Když jej vybereme, pošleme ti vůni zdarma domů a 3 tvé kamarádky 
dostanou voňavou pohlednici. Je zbytečné přemýšlet, neváhej otevřít dveře své tvořivosti a jdi na adresu www.elite-vune.cz. Je úplně jedno, jakou máš zrovna náladu a chuť. Vytvoř vlastní design obalu nové vůně tak, aby vystihla tvůj životní styl stejně, jako samotný parfém.

Vytvoř svůj nejoblíbenější design obalu nové vůně Elite!

Vytvoř svůj nejoblíbenější design obalu nové vůně Elite a získej parfém sama!

Divoká cesta po módních metropolích

Paříž, Londýn, New York, Rio… nyní můžeš pocítit vůni života těchto významných módních metropolí s vůněmi Elite Models. Čtyři moderní vůně, z nichž každá představuje jedno město, ti představí čtyři vzrušující metropolitní životní styly. Ať už je tvůj styl a nálada jakékoliv, nyní máš vůni, která je přesně vystihne! Ukaž svou skutečnou mnohostrannost. Se čtyřmi novými vůněmi můžeš experimentovat, bavit se i okořenit svůj život.

Vše se dozvíš na www.elite-vune.cz

Náš tip

Vytvoř design své oblíbené skupiny, zpěváka, nebo herce. Uvidíš, že je to velmi snadné a navíc vytvoříš něco, co se bude zaručeně líbit všem ostatním. Vždyť právě hudba a film jsou součástí světa, kterému není styl a cestování cizí.

Vytvoř vlastní obal nové vůně Elite

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář