Rok se s rokem sešel a první výroční a pořádně nakrmený Ladybox je tu. Zajímá tě, jak obsah balíčku uspěl pod drobnohledem?

avatar

Katka Pešavová
Mezi její zájmy patří cestování, filmy a převážně móda a psaní.

Narozeninový box
Ladybox slaví své první výročí

Srpnový Ladybox – oslava výročí

První krabička krásy na českém trhu Ladybox překvapuje své zákazníky již celý rok a srpnová edice je takovou malou oslavou úspěšnosti tohoto projektu. Každý, kdo si zakoupil narozeninový box, získal jako bonus, dárek od jedné ze značek, které se objevily v minulých vydáních. Navíc byly do boxů náhodně umístěny 3 sady štětců Real Techniques. Jaký byl však kompletní obsah boxu se dozvíš právě teď.

Kompletní obsah
Obsah srpnového Ladyboxu

Slogan
1.rok s Ladyboxem, děkujeme. Tak zní slogan srpnového vydání

Dopis
Součástí boxu je dopis od Lady s popisem produktů

Korres – Lip butter

Lip butter, neboli pigmentovaný balzám na rty v kelímku je zástupcem značky Korres. Zajímavostí tohoto produktu je, že není vytvořen na bázi vody, zabraňuje tedy tvorbě bakterií a zůstává hygienický i po aplikaci prsty. Balzám na rty nádherně hydratuje díky bambuckému máslu a rýžovému vosku. Je krásně pigmentovaný, příjemný a regenerační. Běžná prodejní cena v obchodě činí 240 Kč a lze jej zakoupit na profimed.cz

Korres
Balzám na rty od značky Korres

Pure Fiji – šampón a kondicionér

Pure Fiji je značka, která s v Ladyboxu již objevila a nyní zažila comeback. Šampón a kondicionér obsahují jako základní surovinu panenský kokosový olej, jenž vlasy posílí, zregeneruje a dodá jim patřičný lesk. Vůně produktů je příjemná a nevtírává. Cena za plné balení činí 460 Kč a zakoupit ho lze Ladyobchodě ZDE

Pure Fiji
Duo šampón a kondicionér Pure Fiji pochází z jižního Tichomoří

Ryor – mátový gel

V boxu se objevila také česká kosmetická značka Ryor, jenž se v této edici prezentuje uvolňujícím mátovým gelem, jenž má multifunkční využití. Slouží k relaxaci celého organismu, prokrvuje, odpuzuje létající hmyz i zmírňuje svědění. Cena za 200 ml balení činí 160 Kč a lze jej zakoupit v síti drogérie DM.

Ryor
Mátový uvolňující gel lze využít i jako ochranu proti hmyzu.

Beauty UK – lak na nehty

Lak na nehty v odstínu Cotton Candy se vyznačuje třemi vlastnostmi – dlouho držící, rychle zasychající, trendy odstín. Co víc si od laku na nehty přát. Značka Beauty UK pochází z Anglie a je kvalitou hodně blízká MUA nebo Famous. V sortimentu má zahrnutou dekorativní kosmetiku od očních stínů po make upy a tvářenky. Plná cena laku na nehty je 2 libry.

Beauty UK
Lak na nehty je dlouhotrvající

Pasta Marvis, Starter Set Real Techniques a vzorky TMT

Jak už bylo zmíněno na začátku, v každém narozeninovém boxu se objevil bonus, v mém případě pasta od značky Marvis, dále tři šťastlivci objevili sadu Starter Set od Real Techniques, jenž už také mají své oficiální zastoupení v ČR ZDE. V neposlední řadě byly součástí Ladyboxu také dva vzorky od TMT.

Pasta na zuby
Pasta na zuby značky Marvis

Vzorky
Bezoplachová péče od TNT

Rekapitulace sprnového boxu je za námi a já už vám teď prozradím, že zářijová edice bude spojena s otevřením českého eshopu kosmetiky MUA. Těšíte se?

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář