Stella McCartney opět udává trendy v dámském oblečení pro sport a volný čas. Podívej se na novou kolekci a nech se inspirovat.

avatar

Lenka Slezáčková
Chytá inspiraci při každém pohledu na svět.

Pro mladé a akční

Nebaví tě už pořád potkávat na ulici holky, co jsou všechny oblečené takřka stejně? Preferuješ kreativitu a nebojíš se přijít s něčím novým? Pak mrkni na novou kolekci adidas StellaSport. Tato světová značka se minulý rok spojila s uznávanou návrhářkou Stellou McCartney a společně vytvořili sportovní kolekci, která je určena pro dnešní mladé a především akční dívky.

Na úspěšnou spolupráci navazují i letos a Stella McCartney opět udává trendy v dámském oblečení pro sport a volný čas. Jelikož je kolekce určena pro mladé a akční slečny, překypuje už na první pohled energií. Kolekce je plná krásných duhových barev, trendy velkých nápisů a veselých květinových vzorů. Tedy přesně toho, co bude letošní jaro v kurzu.

Oblečení využívá ty nejpříjemnější materiály, můžeš ho dle libosti vrstvit a pořád bude vypadat skvěle. Je určeno především na tréninky, ale s čistým srdcem si ho můžeš vzít i na běžné nošení. Můžeme ti zaručit, že v pestrých barvách nikomu neunikneš a nejedna kamarádka se tě zeptá, kde si kousky sehnala.

Od hlavy až k patě

Pokud přemýšlíš o nových sportovních botách, i zde ti StellaSport vyhoví. Letos poprvé představuje boty v nízkém střihu pro blížící se teplé dny a ty tak svůj outfit můžeš vyladit od hlavy až k patě.

Adidas StellaSport je očekávaným hitem letošního jara a pokud se nebojíš vyniknout a svůj styl ráda vyjádříš i pomocí image, je pro tebe tou pravou volbou. V tomhle pohodovém outfitu se budeš cítit velmi pohodlně a zároveň in.

Kolekci adidas StellaSport pro jaro a léto 2016 si můžeš prohlédnout a pořídit na adidas.cz/StellaSport a vybraných značkových prodejnách adidas.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář