Vánoce se kvapem blíží. Pokud taky ráda nakupuješ vánoční dárky s předstihem, připravila jsem pro tebe článek plný skvělých tipů na dárky, které potěší tvou ségru, nejlepší kámošku nebo i tebe.

avatar

Gabriela Procházková
Ve světe blogů jako ryba ve vodě.

Vymysli pro svou kámošku módní dárek k Vánocům

Kámošce můžeš darovat jen malou drobnost. Dárky jsou v přátelství důležité, protože jejich prostřednictvím dáš své kámošce vědět, že ti na ní záleží. Výběr dárku však pečlivě promysli a rozhodně ji neodbij něčím, co koupíš na poslední chvíli. Dárek by měl tvou nejlepší kámošku plně vystihovat.

Nápaditý šperk potěší každou ženu

Snad všechny ženy milují šperky. Pokud tvoje kámoška nosí nejrůznější náramky, náušnice nebo řetízky, můžeš ji darovat nějaký pěkný kousek ze stříbra nebo z bižuterie. Velmi oblíbené jsou i šperky zdobené nejrůznějšími kameny – například podle znamení, charakteru nebo jen podle barvy. Určitě vybereš takový, který se tvé kámošce zalíbí.

Ideální dárky pro opozdilce

Se šperky souvisí také hodinky. Chodí tvá kámoška na vaše srazy neustále pozdě? Daruj třeba dámské hodinky Guess z hodinky-guess.cz, které nadchnou svým osobitým provedením. Můžeš vybírat z dražších i cenově dostupnějších kousků, které kombinují různé druhy kovů.

Oblečení, které má šmrnc

Nesmíme zapomenout ani na oblečení. Nekupuj své kámošce obyčejné tričko v HMku, pořiď jí tričko s veselým potiskem, které si spojí například s určitou společnou událostí nebo s některou svou povahovou vlastností. Moderní vtipná trička se prodávají také zde v provedení pro muže – to znamená, že jimi můžeš potěšit taky svého bráchu nebo tatínka.

Stovky párů bot

Mezi holkami boduje stylová obuv. Snad každá z nás má několik párů bot na každé roční období. Daruj své kámošce značkové conversky, vtipné sněhule nebo třeba moderní oxfordky. Botky pořídíš online i v kamenné prodejně, stačí jen znát správnou velikost.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář