Snad každá z nás vyráží na Silvestra ven do ulic, na párty nebo jinou oslavu. Pokud chceš letos svým outfitem všem vyrazit dech a stát se tak středem pozornosti, bude to chtít pořádnou dávku inspirace. Vždyť právě silvestrovská móda je veselá, extravagantní a v neposlední řadě také sexy. Staň se díky Kámošce opravdovou párty kočkou, za kterou se každý otočí.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Snad každá z nás vyráží na Silvestra ven do ulic, na párty nebo jinou oslavu. Pokud chceš letos svým outfitem všem vyrazit dech a stát se tak středem pozornosti, bude to chtít pořádnou dávku inspirace. Vždyť právě silvestrovská móda je veselá, extravagantní a v neposlední řadě také sexy. Staň se díky Kámošce opravdovou párty kočkou, za kterou se každý otočí. Oslavy konce roku se kvapem blíží!

Do konce roku zbývá už jen pár dnů a ty chceš vypadat skvěle? Vyfikni se a neváhej zazářit. Je to snadné!

Do konce roku zbývá už jen pár dnů a ty chceš vypadat skvěle? Vyfikni se a neváhej zazářit. Je to snadné!

Chce to hezký top

Je úplně jedno, jestli vyrážíš pouze na nějakou soukromou akcičku, nebo se chystáš na pařbu roku. Pro obě příležitosti se bude bezesporu hodit hezký top. Zapomeň na jednobarevné kombinace. Tento Silvestr poletí zvířecí vzory, vždyť kdy jindy v sobě probudit šelmu, no ne? Trendy jsou také všemožné lesklé a další shiny materiály. Ty se sice nehodí pro každý typ postavy, nicméně pokud zvolíš vhodný střih, nemůžeš nic zkazit. Odvážnější z nás mohou zkusit korzetový top, který zvýrazní nejen hezký pas, ale také dekolt. Bohužel sehnat hezký korzet není žádná sranda. Velmi hezkou nabídku jsem našla v internetovém obchodě Glam.cz. Na Silvestra musíš zazářit ve výrazných barvách. Výhodou tohoto dne je fakt, že si na něj můžeš vzít oblečení, které kvůli své křiklavosti zůstává po zbytek roku ukryto vzadu ve skříni.

Chceš, aby ti kluci říkali Zlatíčko?

Chceš, aby ti kluci říkali Zlatíčko?

Květinové vzory zaujmou

Květinové vzory zaujmou

Odvážný výstřih neskrývej

Odvážný výstřih neskrývej

Doplňky hrajou prim

Stydíš se na sebe nahodit bižuterii a raději dáváš přednost decentním náušničkám? Na Silvestra s tímhle postojem ale nepochodíš, protože právě doplňky podtrhnou celou tvou image. Neboj se vzít si jich hned několik. Když vyrážíš ven, bereš s sebou mobil, kosmetiku a další nezbytnosti. Nesnaž se vše nacpat do kapes a na nějaký batoh úplně zapomeň. Raději koukni na luxusní dámské kabelky za slušné ceny. Silvestr by měl být trošku přehnaný, šokující a legrační. Určitě nechceš propásnout půlnoc, takže nezapomeň ani na nějaké šik hodinky, které můžeš barevně sladit s celým outfitem.

Kočka na plný úvazek

Oslavy a párty snesou kdejaký módní výstřelek, takže zahoď nerozhodnost a neboj se alespoň trošku experimentovat. Pak už ti nic nebrání stát se hvězdou večera, se kterou bude chtít každý prožít vstup do nového roku.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář