Upravené a pěstěné drápky by měly být samozřejmostí. Jejich přirozenou krásu doplňují laky na nehty, které jim dají ten správný šmrnc, a to nejen jim, ale i tvému celkovému modýlku. Na přicházející léto je potřeba vybírat laky na nehty opravdu pečlivě a hlavně je správně nakombinovat s oblečením a líčením.

avatar

Lucie Dneboská
Módní inspirace a styl

Upravené a pěstěné drápky by měly být samozřejmostí. Jejich přirozenou krásu doplňují laky na nehty, které jim dají ten správný šmrnc, a to nejen jim, ale i tvému celkovému modýlku. Na přicházející léto je potřeba vybírat laky na nehty opravdu pečlivě a hlavně je správně nakombinovat s oblečením a líčením. Jaké laky na nehty budou pro tohle léto vlastně in? Přečti si následující článek.

Výrazné a veselé barvy vévodí trendům ve světě laků na nehty. Letí jak nailart, tak úplná klasika. Stačí si vybrat.

Výrazné a veselé barvy vévodí trendům ve světě laků na nehty. Letí jak nailart, tak úplná klasika. Stačí si vybrat.

Bez neonových odstínů by to nešlo

Neonové laky na nehty budou letos opravdovou jedničkou. Ač jsou tak trošku extravagantní, zářivé a nepřehlédnutelné, budou nedílnou součástí horkých letních dnů. Parádně bude vypadat zářivě žlutá, svítivě zelená, křiklavá růžová i nepřehlédnutelná modrá. Skvělým tipem může být i trochu netradiční francouzská z neonových laků, která bude za všech okolností vypadat senzačně. S neonovými laky na nehty se neboj experimentovat. I když jsou několika barevné nehtíky opravdu výrazné a málo k vidění, nemusíš se jich bát a klidně různobarevné kombinace vyzkoušej. Koneckonců, léto si žádá veselé barvy, které k němu neodmyslitelně patří.

Sexy červená i odvážná oranžová

Červené laky na nehty jsou odvážně a sytá červená dodává dojem sexy dračice. Přesto, ačkoliv je opravdu in, je trochu méně vyhledávaná oproti jiným barvičkám. Pro milovníky červených laků na nehty je tu však skvělá zpráva a to ta, že bude letos červená opravdu v kurzu. Pro ty, které červené laky na nehty nemusí, mohou zvolit oranžový odstín, který v létě opravdu poletí. Oranžová barvička na nehtech navíc bude parádně vynikat na opálených rukou, takže další bod k dobru navíc :-) .

I klasika vede na plné čáře

Pro letošní léto budou hrát prim i laky na nehty v tmavých, přirozených barvách a taktéž i nude odstíny. Ty přinášejí výhodou především pro ty, kteří si nijak nepotrpí na zářivých barvách, ale upřednostňují spíše klasiku. Sexy tedy bude béžový, černý, průhledný, hnědý či jakýkoliv podobný odstín laků. V mnoha ohledech se však tyto laky na nehty mohou zdát nudné, a pokud chceš své ruce “okořenit” něčím jiným, dopřej jim ozdůbky v podobě výraznějších prstýnků i náramků.

Šik ozdoba nalakovaných nehtů

Je možné, že tě předchozí trendy nenadchly a raději zůstaneš u své osvědčené klasiky. Samozřejmě můžeš zůstat u svých oblíbených barev, ale je třeba změnit trochu styl lakování a přidat nějaké ozdoby. Své laky na nehty můžeš využít na netradiční francouzskou manikúru, vyzkoušet si i nail art nebo zvolit ozdobu v podobě piercingu do nehtu. Piercing do nehtu i potřebnosti, které k jeho aplikaci budeš potřebovat, tě vyjdou na pár kaček a nejčastěji jsou k dostání na internetu. Jaké laky na nehty máš nejraději ty? Řídíš se podle aktuálních trendů, nebo si udáváš vlastní trendy sama?

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář