Šperky již dávno nejsou součástí jen večerních rób. Jsou i neodmyslitelnými doplňky všedních dnů, které dokážou oživit i méně nápadný módní styl. Šperky dodávají našemu celku velkou dávku originality a vyjadřují naši osobnost. Správně zvolené šperky by tak neměly chybět u žádné ženy a jejich náležitý výběr je dobré nepodceňovat.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Šperky již dávno nejsou součástí jen večerních rób. Jsou i neodmyslitelnými doplňky všedních dnů, které dokážou oživit i méně nápadný módní styl. Šperky dodávají našemu celku velkou dávku originality a vyjadřují naši osobnost. Správně zvolené šperky by tak neměly chybět u žádné ženy a jejich náležitý výběr je dobré nepodceňovat. Pokud nad výběrem tápeš, třeba ti pomůže několik následujících tipů na šperky, jenž snoubí krásu s kvalitou.

Co vše musí splňovat opravdu originální a kvalitní šperk? Podívej se na několik zajímavých tipů a najdeš snadno odpověď.

Co vše musí splňovat opravdu originální a kvalitní šperk? Podívej se na několik zajímavých tipů a najdeš snadno odpověď.

Nech se okouzlit kvalitou a krásou

Výběr krásných šperků je poměrně pestrý. To ostatně dokládá i nabídka internetového obchodu www.sperkymax.cz. Problémem však většinou bývá jejich kvalita. Ta není u všech šperkařských výrobků zcela samozřejmá. Proto jsem pro tebe vybrala několik lákavých šperků, které oba dva požadavky splňují na jedničku.

Šperky Coeur de Lion

Každá kolekce Coeur de Lion přináší originální design šperků a překvapuje svým nadčasovým vzhledem. Jejich styl je naprosto nezaměnitelný. Avantgardní vzory, grafická důslednost i designerské umění pod taktovkou Caroly Eckrodt charakterizují šperky Coeur de Lion. Samozřejmostí jsou i lákavé barvy, kostičky a čtvercové motivy z kolekce Geo Cube. V současnosti je k mání další exkluzivní kolekce šperků Coeur de Lion, která má opět co nabídnout.

Šperky

Originalitu nezapřeš

Šperky

Avantgardní vzory a tvary

Šperky

Neokoukaný design

Titanové šperky Boccia Titanum

Další lahůdkou jsou šperky značky Boccia Titanum. Jsou vyrobeny z čistého titanu, tudíž jsou naprosto antialergenní. Titan je poměrně lehký, avšak přesto tvrdý a odolný materiál, a proto není divu, že z titanu jsou vyráběny šperky, ale i titanové hodinky Boccia Titanum. Hodinky i šperky Boccia Titanum nabízí kvalitní zpracování a perfektní design známých návrhářů. Navíc cena těchto šperků je velmi příjemná.

Šperky

Šperky jsou z titanu

Šperky

Klasický motiv jinak

Šperky

Náušnice bez kompromisů

Šperky s českým granátem

V poslední době se stávají čím dál více oblíbené šperky s českým granátem. Ohnivě rudé granáty vsazené do stříbrných šperků jsou ingrediencí luxusního a zcela neotřelého vzhledu. Šperky s českým granátem jsou nádherné a kromě své krásy dokážou nabídnout mnoho příznivých účinků na tělo i mysl.

Šperky

Česká krása

Šperky

Luxusní prsten

Šperky

Granát má své kouzlo

Šperky inspirované přírodou

Specialitou v oblasti šperků jsou i přírodní prvky, které příroda sama vytváří. Takové korály, exotické dřevo, jantar, perleť i různé druhy polodrahokamů vytváří ve spojení se stříbrem úchvatné a jedinečné šperky. Spousta vzácných kamenů navíc přináší i magickou sílu. Nynější šperky inspirované přírodou mají symboliku, ale i moderní vzhled. Podtrhují celý look ženy a už od pohledu dovedou okouzlit. Nejsou právě proto ideálním doplňkem ke každé příležitosti?

Šperky

Krása z přírody

Šperky

Vhodný doplňek

Šperky

Poklady přírody

Šperky s damascénské oceli

Šperky s damascénské oceli uchvátí svým neotřelým designem. Ten je dán formou zpracování. Tato ocel je vyráběna ze dvou slitin oceli, při jejímž zpracování dochází k charakteristickému zvlnění materiálu. Za použití určité techniky se na ní objevují nezaměnitelné kresby. Ty jsou vždy naprosto jedinečné. Poté se šperky dozdobí zlacením, stříbřením nebo rytinou. Damascénská ocel je navíc antialergenní, je vysoce odolná, pružná i nekorozní.

Další dominující materiály

Mezi nejoblíbenější a často volené materiály patří i stříbro. To si neustále získává mnoho příznivců a jeho popularita neklesá. Stříbrné šperky jsou oblíbené i díky velké možnosti výběru. Zvolit si tak můžeš klasické i netradiční tvary. Vůbec nejlepší kombinací je spojení stříbra s dalšími prvky – například broušenými krystaly, dřevem či jinými přírodními materiály. Taková kombinace pak přináší nevšední osobitý styl a neokoukané šperky pro ženy, které nabízí obchod www.sperkymax.cz. Čím dál více oblíbená je i chirurgická ocel. Její popularita je dána tím, že materiál je vysoce odolný a především hypoalergenní. Proto je využívaná i v oblasti piercingových ozdůbek. Tak co, dokážeš si vybrat ze šperkových skvostů?

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář