Vždy se nejvíce soustředíš na to, aby tvůj outfit dokonale vynikl a stala ses středem pozornosti. Snažíš se vše doladit do poslední tečky, aby celek neměl žádnou chybu.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Vždy se nejvíce soustředíš na to, aby tvůj outfit dokonale vynikl a stala ses středem pozornosti. Snažíš se vše doladit do poslední tečky, aby celek neměl žádnou chybu. Především se jedná o část oblečení, která je vidět a tak můžeš často zapomínat na správný výběr toho, co třeba moc vidět není (podprsenky, spodní prádlo) nebo co využíváš občas (plavky), ale přesto by sis měla dát záležet na vhodném zvolení.

Ve kvalitním spodním prádle a plavkách se budeš cítit pohodlně a sexy. Víš, kde hledat?

Ve kvalitním spodním prádle a plavkách se budeš cítit pohodlně a sexy. Víš, kde hledat?

Základem jsou podprsenky

Podprsenky je spodní prádlo, které můžeš označit za zlatíčko, protože dokáže skvěle podpořit tvé poprsí, zakrýt i jejich nerovnoměrnost a navíc dodává sebevědomí. Dřív tomu však tak nebylo a ženy používaly spodní prádlo, rádoby podprsenky, které spočívaly v omotání hrudi kůží či hadry, které však jejich vzhledu moc nepřidaly. Nyní je jejich nabídka natolik rozmanitá, že si můžeš vybírat podprsenky z nekonečného množství barev, střihového provedení, velikostí, vycpávek a ozdob, což by se ženách z dávné historie zdálo jako scifi. Podprsenky je nutné vybírat ve správné velikosti. Pokud by si vybrala menší nebo větší, než je tvá opravdová velikost, nemuselo by to vypadat zrovna nejlépe. Jaké podprsenky by sis měla pořídit, pokud vlastníš velká či malá prsa?

Vybíráme spodní prádlo a plavky

Pohodlná push-up podprsenka

Vybíráme spodní prádlo a plavky

Velká prsa vyžadují kvalitu

Vybíráme spodní prádlo a plavky

Krajka je opět velmi trendy

Velké poprsí

Velmi důležité je, aby vybrané podprsenky byly pevnějšího materiálu, který podpoří bujnější poprsí. Nutné také je, aby podprsenky měly silnější ramínka a zesílenou část v oblasti zad, u čehož je nejvhodnější doplnění kosticemi, které zabrání rolování podprsenky. Vhodné jsou taky podprsenky s vyšším středem. Více vykrojené by akorát většímu poprsí škodily, nedodaly by jim správný tvar a prsa by ztrácela svou pevnost. Určitě by měly být pro tebe podprsenky velmi pohodlné, nemělo by tě nikde nic tlačit a měla bys mít při nošení dobrý pocit.

Malé poprsí

I zde platí pravidlo, že by podprsenky měly být co nejpohodlnější a neměly by ti překážet. V tomhle případě máš možnosti skoro neomezené, takže si můžeš dovolit nejrůznější podprsenky. U menších prsou je však vhodné zvolit podprsenky ve stylu push-up, které budou budit dojem objemnějšího poprsí. Dobrou volbou jsou také multifunkční podprsenky, které si však mohou dovolit, při správném zvolení, i slečny s většími prsy.

Pohled do historie

Za spodní prádlo ve smyslu podprsenky vděčíme New Yorské dámě Mary Phelps Jacobové, kterou přestal nudit věčně vyčnívající korzet ze společenských šatů. Proto vynalezla podprsenku, která se skládala ze stužky a dvou kapesníků. Její přítelkyně si její podprsenky ihned zamilovaly a tak se stalo, že roku 1914 si nechala svůj vynález patentovat. Je škoda, že vše záhy prodala jiné společnosti a sama se tak připravila o velký obchod a nemalé finance, které následně podprsenky přinesly.

Spodní prádlo pro příjemné škádlení

Spodní prádlo je široký pojem a mezi ně patří i výše zmíněné podprsenky. Mezi spodní prádlo se též řadí kalhotky, svůdné košilky, pyžamka, korzety a ostatní fantastické spodní prádlo. Správně zvolené spodní prádlo je velmi podstatné a tak bys ani na něj neměla zapomínat. Spodní prádlo si vždy vybírej takové, které bude lichotit tvé postavě a ať už je štíhlejší nebo plnější. Mnohé spodní prádlo dokáže skvěle zakrýt tělesné nedostatky a vyzdvihnout přednosti. Takže pokud si zatím vhodné spodní prádlo nenašla, rozhodně pátrej dál, protože to ideální zajisté najdeš. Spodní prádlo si opět můžeš vybrat z několika variant, typu, barev i materiálu, takže rozhodně nalezneš senzační spodní prádlo, díky kterému přivedeš svého kluka na vrchol blaha, jež z tebe nespustí oči. Ať už se jedná o spodní prádlo na spaní, nebo na škádlení, nezapomeň být vždy sexy a to budeš ve všem (i v tom pohodlném), pokud zvolíš správně.

Vybíráme spodní prádlo a plavky

Průhledné a sexy

Vybíráme spodní prádlo a plavky

Provokativní košilka

Vybíráme spodní prádlo a plavky

Vzrušující kombinace

Jak vidí muži spodní prádlo?

Muži obecně milují na ženách jakékoliv spodní prádlo, vyjma toho, které připomíná babičkovský styl. Přesto mezi spodní prádlo, které nejvíce na ženách milují je svůdná krajka nebo sportovní styl. Stejným způsobem vnímají i podprsenky.

Horká sezóna si žádá trendy plavky

Na léto je nutné mít plavky, které budou in po celou slunečnou sezónu. I když plavky během léta využiješ méně než spodní prádlo a domníváš se, že zas tak o nic nejde, rozhodně jejich výběr nepodceňuj. Vhodně zvolené plavky jsou stejně důležité, jako dobře vybrané spodní prádlo a podprsenky. Představíme ti pár tipů na plavky, které letos rozhodně pofrčí a v kterých si zajisté najdeš ty, které budou lichotit tvé postavě.

Vybíráme spodní prádlo a plavky

Fresh vzory u vody letí

Vybíráme spodní prádlo a plavky

Námořnický styl žije

Vybíráme spodní prádlo a plavky

Barvy hrají hlavní roli

Vintage styl

Opět je tu velmi oblíbené retro a tento styl ovládne i letošní plavky. Stylové budou přírodní i bláznivější barvy. Zajímavým stylem pak budou jednodílné plavky s vyvýšenými kalhotkami, které jsou vhodné pro plnější i štíhlejší ženy, takže se dá jednoduše říct, že plavky ve vintage stylu jsou zkrátka neutrální a skvěle budou slušet každé ženě.

Monokiny a bikiny

Plavky v obou stylech byly velice populární i minulou sezónu a jinak tomu nebude ani letos. Opět bude na výběr z několika druhů barev, vzorů a především ozdob, které plavky zajímavě okoření. Tyto plavky mají nevýhodu, že jsou spíše určené pro štíhlejší slečny, jelikož zdůrazňují často problémové partie.

Tradiční i netradiční styly

Mezi jedničkami budou patřit zajímavé styly, díky kterým plavky získají to pravé kouzlo. Na výběr budou plavky v etno stylu, který se vyznačuje přírodními barvami, které sluší každé postavě. Dále budou v kurzu plavky s námořnickými proužky a při správném zvolení z tebe udělají plážovou sexy kočku. A taktéž je důležité nezapomenout na plavky v safari stylu, který se ponese ve zvířecích vzorech a barvách, které dokážou zakrýt mnohé nedostatky.

Vzory, ozdoby i zářivé odstíny na několik způsobů

Plavky na letošní léto budou plné zajímavých vzorů, například geometrických, zvířecích a mnoho dalších. Taktéž budou vládnout zajímavé ozdoby a ty by plavky rozhodně neměly postrádat. V neposlední řadě budou sexy také plavky se zářivými odstíny, které budou často i zajímavě kombinované a upoutají na sebe tak svou pozornost. Které spodní prádlo a plavky u tebe nejvíc bodují?

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář