Stále si myslíš, že za kvalitní kosmetiku si musíš nutně připlatit několik stovek navíc? To nemusí být pravda, existují i takové výrobky, za které zaplatíš velmi malou cenu a přesto je jejich kvalita na úrovni.

avatar

Barbara Brunette
Aktivní blogerka a lovkyně módních trendů.

Stále si myslíš, že za kvalitní kosmetiku si musíš nutně připlatit několik stovek navíc? To nemusí být pravda, existují i takové výrobky, za které zaplatíš velmi malou cenu a přesto je jejich kvalita na úrovni. Ale o jakých značkách se tu bavíme ?

Vypláznout za krém na pokožku 600 Kč? Ani náhodou, fajn kosmetiku seženeš i levněji!

Vypláznout za krém na pokožku 600 Kč? Ani náhodou, fajn kosmetiku seženeš i levněji!

Vyraž do “DéEmka”

Určitě jsi už někdy narazila na kosmetickou značku Balea. Kosmetika Balea se prodává především v drogerii DM. Tuto značku pravděpodobně nalezneš na sprchových gelech, tělových emulzích, deodorantech, krémech,…Balea vyrábí jak přípravky pro ženy, tak i pro muže.

Sprchové gely za stovku?

Sprchové gely od značky Balea nádherně voní a jejich cena je více než uspokojivá. Pro ženy se cena sprchových gelů může pohybovat okolo 29 kč do 49 kč. Za tuto cenu bys sis nejspíše představovala nějaký malý sprchový gel, jenže gely Balea mají okolo 400 ml. Když jsem kupovala sprchový gel pro muže, dívala jsem se po všem možném, nejprve na sprchové gely Adidas, které jsou tak žádané, poté na Axe, ale platit za pánský sprchový gel okolo 100 kč ? Když jsem narazila na Balea men, sprchový gel pro muže, jeho cena mě přímo přaštila do očí, oproti ostatním gelům byl velice levný, stál jen 29 kč ! A jeho vůně mě oslovila ještě více.

Tělové emulze s vůní exotiky

Skvělé tělové emulze a tělová mléka od značky Balea serychle vstřebají do pokožky a velmi dobře tvé tělo hydratují. Mají nádhernou přitařlivou vůni, lze zakoupit tělovou emulzi i s vůni rebarbory ! Určitě tě také oslní limitovaná edice těchto emulzí s tropickými vůněmi. Já jsem neodolala a zakoupila emulzi s vůní kokosu, mohu jen doporučit !.Emulze se sice hůře roztírá, ale ta námaha za to stojí, tvá pokožka už nikdy nebude tak vysušená. A kolik za tento skvělý přípravek budeš muset zaplatit ? Od 19 kč do 29 kč.

Deodoranty, které vydrží

Deodoranty od této značky bych ti moc nedoporučovala. Mám zkušenosti z deodorantem “Raub katze”, který vytváří neuvěřitelný zápach, když jsem si tento deodorant nastříkala do podpaží, nejprve jsem ani nemohla dýchat z tohoto velkého oblaku, který z deodorantu vyšel. Má prý vydržet až 48 hodin. Mě vždy vydrží nanejvýš jeden den. V tomto případě tedy doporučuji deodoranty ostatních, osvědčených značek jako jsou např. Rexona a Nivea.

Krémy tě nezklamou

Krémy Balea tě opravdu dostanou. Mají skvělou konzistenci, díky které se všechny krémy jak natírají tak v sakují velmi dobře. Nemluvě o kvalitním provedení a designu všech obalů. Každý krém, ať už je na ruce nebo na nohy, nádherně voní a vůně vydrží po celý den. Já obzvláště mohu doporučit malinový krém na ruce z limitované edice. Vybírala jsem krémy především podle jejich vůně, nyní mohu bezpečně říct, že můj favorit je malina.

Na další kosmetiku s Essence

Známá značka Essence vyniká především ve výrobě laků na nehty, líčidel nebo dokonce i krémů. Cena laků na nehty tě osloví hlavně cenou, která se pohybuje okolo 30 kč za jeden lak na nehty.

Kočičí kukadla

Všechny tyto věci patří do líčidel, které mimochodem Essence vyrábí skvěle. Nádherný design obalů od všech výrobků je pro ně samozřejmostí. Já mám velmi dobré zkušenosti právě s bronzery, které mě vždy potěšilli na maximum. Essence vyrábí celkově velmi kvalitní, ale LEVNÉ věci pro mladé dívky.

Barevné nehtíky

Jak už jsem se zmínila, laky mě oslovily především jejich neuvěřitelně nízkou cenou. Barevné složení laků je pestré samo o sobě, stačí si jen vybrat tu správnou barvu. Laky na nehty od essence se velmi dobře nanáší, díky jejich tlustšímu štětečku. Kromě laků samotných nabízí essence také nejrůznější potřeby pro nehty, např. razítkovač, nálepky na nehty, odlakovač v tužce,štětečky,… Jaké kosmetické značky upřednostňuješ ?

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Emily

    Puma je super, také ji používám, mám deo podpaží, ale i vůni. Teď mají i nové vůně Yellow a Green pro chlapy. Voní fakt super. A je soutěž? No tak to je fajn. Zuzi napiš více info, ať můžu také soutěžit :-) iPad se hodí každému!

  • zuzana

    nejlepší jsou vůně od Pumy a jsou celkem levné a voní krásně a
    navíc jsem se zapojila do soutěže o iPod a když ho vyhraju tak s ezbálzím radostí!