Co nevidět přijde léto a s ním přichází i nějaké to pořizování. Já už jsem si nějakou zásobičku letních hadříku udělala a teď se chystám pořídit si další nezbytnosti, které se na léto i na případnou dovču hodí. Na seznamu mám zatím kosmetický kufřík, baťoh, klasický kufr a taky obal na mého notebookového kámoše.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Co nevidět přijde léto a s ním přichází i nějaké to pořizování. Já už jsem si nějakou zásobičku letních hadříku udělala a teď se chystám pořídit si další nezbytnosti, které se na léto i na případnou dovču hodí. Na seznamu mám zatím kosmetický kufřík, baťoh, klasický kufr a taky obal na mého notebookového kámoše. Třeba v mém seznamu najdeš inspiraci a půjdeš do pořizování těchto věciček se mnou.

Praktická taška na notebook či kosmetiku by měla být praktická a velmi kvalitní. Jen tak vydrží kontakt s denní realitou.

Praktická taška na notebook či kosmetiku by měla být praktická a velmi kvalitní. Jen tak vydrží kontakt s denní realitou.

Batoh na každý výlet

Ten můj co mám, se mi už vážně přestává líbit a tak se začínám porozhlížet po nějakém, který vydrží kupu věcí, které sebou při výletech tahám :-) . Je jasné, že žádný výlet se bez pořádného batohu neobejde a proto je to první věc, co se budu snažit koupit. Zatím jsem něco trochu omrkla a zalíbila se mi značka Dakine, která má moc pěkné batohy. Pokud sháníš batoh taky, tak od pohledu mohu značku Dakine doporučit. Zatím jsem měla tu možnost zjistit, že Dakine batohy jsou velmi prostorné a hlavně na nošení pohodlné, což já rozhodně uvítám. Pokud už sama máš s batohy Dakine zkušenosti, budu moc ráda, když mi o tom písneš do komentářů, abych se dozvěděla více.

Kosmetický kufřík pro milované šminky

Kosmetický kufřík je další holčičí nezbytnost a to jak na doma, tak hlavně při cestách. Já mám několik malinkých kosmetických taštiček, do kterých se toho zrovna moc nevejde. Proto je na mém seznamu další bodík a tím jsou kosmetické kufříky. Vyrábějí se malé i velké, různých tvarů a barev. U mě jednoznačně vítězí velký kosmetický kufřík a ideálně v červené, nebo modré barvě.

Bez velkého kufru to taky nepůjde

Další nepostradatelnost na období dovolené je kufr. I ten se chystám v nejbližší době pořídit a tak začínám hledat ten správný s ideální velikostí, kam by se vešly všechny mé nezbytnosti. Ten svůj kufr jsem už měla vyměnit nejspíš dávno, ale zatím ještě sloužil. Teď jsem si vytipovala pár pěkných, tak doufám, že se mi podaří ten správný vybrat. Výběr kufru je dobré nepodceňovat a nejlepší je vybrat si takový, který se ti bude líbit i za dalších pár let.

Brašna na notebooky chybět nesmí

Brašny na notebooky jsou výbavou, která by neměla chybět u každého, kdo vlastní notebook. Já jsem se rozhodla, že je stejně důležité, jako u těch předchozích, provést změnu. Výhodou je, že je neskutečné množství typů a brašny na notebooky najdeš i v jakýchkoliv barvách. Mě, se nejvíce líbí brašny na notebook, které jsou ve sportovním stylu, a proto se nejspíš rozhodnu pro tento look, pokud mě neokouzlí jiný typ.  Dále se mi líbí brašny na notebooky, které mají nějaké zajímavé motivy, které z brašny vykouzlí i pěkný doplněk. Už jsem nějaké brašny na notebooky prohlédla a opět určité typy mám. A i když vše dohromady bude poměrně velká investice, rozhodně se to vyplatí a nějakou dobu mi tyto věcičky poslouží. A co vy kámošky? Budete se mnou držet basu a pustíte se do pořizování těchto nezbytností? Nebo jste byly rychlejší než já a máte už nakoupeno?

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • BestBadGirl

    Ja mam Dakine bagl asi uz sest let od stredni a spokojenost…. tak me tak napada, ze bych ho mohla vyprat :-D

  • Týna

    Batoh od Dakine sem měla a moc toho tedy nevydržel. Vydržel asi čtvrt roku nošení do školy , což jsou nějaká 3-4 kila , přitom na batohu uváděli nosnost do deseti kil :-D