Také toužíte po vlasech, které vám budou ostatní dívky závidět a říkat si, kde nápady na takto skvělé účesy a styly berete?! Můžete mít oboje, jak originální nápad, tak krásné vlasy.

avatar

Anet a Nely
Ségry, se kterými módní nudu nezažiješ.

Také toužíte po vlasech, které vám budou ostatní dívky závidět a říkat si, kde nápady na takto skvělé účesy a styly berete?! Můžete mít oboje, jak originální nápad, tak krásné vlasy. Je to jednoduché, začtěte se do tohoto článku, který vám naservírovala Kámoška a nechte za sebou strnout řadu závistivých pohledů, díky kterým vám zaručeně stoupne sebevědomí.

Hezké účesy a zajímavé kreatice dokáží být adrenalinovou injekcí pro tvou image.

Hezké vlásky a zajímavé kreace dokáží být adrenalinovou injekcí pro tvou image.

Při změně pozor

Věřte, že skutečně není na škodu, když svou hřívu obohatíte o novou a stylovou změnu. Je ale samozřejmě důležité si všímat, jaký tvar obličeje máme, protože některé druhy účesů nám nemusí vždy stroprocentně slušet. Stejně jako speciální push-up podprsenky dokážou vytvarovat poprsí, podpatky opticky prodloužit nohy, také dobře zvolené a hezké účesy dokážou divy :-) .

Inspirace podle slavných hvězd

Říkáte, že jste to ještě nezkoušeli? A že právě vy se bojíte změnit účes podle obrázku celebritky z časopisu?! Nemusíte se bát. Stačí zajít do dobrého a kvalitního kadeřnictví, předložit fotografii a pak už si jen užívat opečovávání vaší hřívy. V kurzu mezi inspirací slavných hollywoodských hvězd je v nynější době účes alá Farrah. Její účes byl tak pověstný, že rozšířil vlnu obdivovatelů a nastartoval vylepování jejich plakátů snad v každé ložnici. Pokud i vy chcete vyzkoušet tento účes. stačí, když si rozčešete pěšinku vlasů na jednu stranu a vlasy natočíte silnou kulmou směrem ven. Držte několik sekund. Nezapomínejte, že je ale rozdíl mezi inspirací a napodobovním, proto vždy sázejte spíše na inspiraci, než samotné kopírování. Každá jsme originál, a to i co se vlasů týče!

Objem dělá dojem

Mít objem je v nynější době považované tak trochu za rutinní záležitost, většina dívek a žen na tom nevidí nic složitého. Kupují si šampóny a kondicionéry na jeho podporu, vyzkoušet však mohou i speciální velké natáčky, které přední vizážisté a kadeřníci používají na předních přehlídkách slavných návrhářů. Je totiž stokrát lepší lehce objemný účes, než splihlé vlasy tak, jako byste zmokly. Né nadarmo se tedy říká, že objem dělá dojem.

Krásné vlny

Všimly jste si, že modelky na přehlídkách nenosí rovné vlasy jako hřebíky, ale krásné, volné vlny? Dobrým příkladem jsou například modelky z Victoria’s Secret, které jsou tímto účesem pověstné. Vlasy natočte na hodně velké natáčky nebo na tlustou kulmu a po vychladnutí pročešte hřebenem.

Vlasy sršící elegancí a leskem

Je důležité, aby se vlasy leskly od shora až dolů ke konečkům a zajistit jejich trvalý lesk můžeme pomocí speciálních stylingových přípravků. Předtím než vlasy vyžehlíte, do vlasů vetřete nebo nastříkejte ochranné sérum, které zdokonalý ochranu proti teplu a zároveň dodá vlasům nádherný lesk.

Školačka

Kdo z nás by neznal slavnou Lolitu, která inspirovala tisíce žen a dívek. Vyčnívala stylem sladké a nevinné (i když svým způsobem strašidelné) dívky. Stačí, když vezmete z čela ofinu nebo pramen vlasů a sponkami z nej vytvoříte na hlavě malý lehce neupravený bobek, který však lehce uhladíte. Pamatujte, že zkoušet nové a nové účesy, jejímž autorem můžete být dokonce vy samotné, vás zdokonaluje nejen v technice, ale také v nápaditosti. Proto se nebojte experimentovat, vyplatí se to!

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Adusa

    :/

  • Andy

    Výborný článek :) A co třeba nějaký zaměřený na kudrnaté vlasy?

  • http://www.holkythings.blog.cz JajunkaA

    :-)