Celkový outfit bez správně zvolených šperků je jak studna bez vody. Nebýt jich, celý super modýlek by mohl ztrácet na atraktivnosti a působil by mnohdy nudně. Naštěstí jsou vždy k mání krásné šperky, které se dají kombinovat k jakýmkoliv módním směrům.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Celkový outfit bez správně zvolených šperků je jak studna bez vody. Nebýt jich, celý super modýlek by mohl ztrácet na atraktivnosti a působil by mnohdy nudně. Naštěstí jsou vždy k mání krásné šperky, které se dají kombinovat k jakýmkoliv módním směrům. Ač jsou především považované za nepostradatelný doplněk, dokážou i skvělé optické klamy, díky kterým budeš vypadat úchvatně.

Máš ráda elegantní šperky, které podtrhnou tvou krásu? Vybírej kvalitní a jedinečné skvosty, které se k tobě hodí.

Máš ráda elegantní šperky, které podtrhnou tvou krásu? I kvalitní a jedinečné skvosty jsou cenově dostupné.

Prsteny jsou třešničkami na dortu

Prsteny jsou a budou nepostradatelným šperkovým doplňkem, a to nejen u nastávajících ženichů a nevěst. Škoda je, že jen menší část žen a slečen prstýnky nosí. Na výběr je jich opravdu dostatek, stejně tak, jako je tomu i u jiných věcí, že je to až někdy boj vybrat si ten správný. Pokud máš v plánu si nějaké prsteny pořídit, vsaď především na svůj styl, aby tě jinak senza prsten za chvíli neomrzel. Vhodné je zvolit zdobení a to takové, které se bude hodit k většině tvého oblečení. Šíři prstýnků je vhodné vybírat podle šířky tvé ruky. Drobnější a decentní prsteny tvé prsty opticky zeštíhlí, ovšem při správné volbě mohou tak působit i masivnější prsteny. Nejdůležitějším faktem je, že tvůj prstýnek přiláká zraky druhých, tudíž je nutné, aby i tvé nehtíky byly krásné a vzájemně s prstýnkem ladily.

Přívěsky mnoha podob

Parádním osvěžením tvého outfitu je samozřejmě fešný řetízek se zajímavým přívěskem. V tomto ohledu není na škodu být jako veverka a střádat si oříšky, v tomto případě přívěsky :-) , aby si je pak mohla využívat dle libosti. Super je, že ať zvolíš jakékoliv přívěsky, nikdy s nimi nešlápneš vedle. Takže klidně můžeš zvolit kamínkové přívěsky, klikyhákovité, nebo se zvířecími vzory, díky kterým bude tvůj šperk pokaždé jiný.

Náušnice pro každý tvar obličeje

Náušnice jsou nedílnou součástí tvých šperkových doplňků, které dokážou příjemně doplnit tvůj celek. Ovšem nejvíce zvýrazňují tvůj obličej právě náušnice, kde je potřeba soustředit se při výběru na to, jaký tvar obličeje vlastníš.

U kulatého obličeje je potřeba použít optického klamu, který jej zúží. S tím snadno pomohou visací náušnice, nebo náušnice geometrických tvarů. U tohoto typu obličeje je na místě vyhýbat se kruhům, mohutnějším náušnicím či malým pecičkám.

V případě trojúhelníkového typu obličeje je vhodné zvolit kruhové, či oválné náušnice. Na škodu pak nejsou ani náušnice středního typu. Zcela nevhodné jsou drobounké a nevýrazné náušnice.

Pro oválný obličej jsou skvělé spíše drobnější náušnice, různých tvarů, které obličej mírně zakulatí. Nepříliš vhodné jsou pak visačky, které by oválnějšímu obličeji mohly spíše uškodit.

Pro čtvercový obličej jsou vhodné drobné náušnice různých podob a dále také kulaté. Skvělé jsou také visací náušnice, které obličej zjemní. Nesprávnou volbou jsou pak náušnice ve tvaru čtverců a podobných geometrických tvarů.

Náramky prostě letí

Pro letošní léto budou náramky jedničkou. Sexy budou náramky z dřeva, kůže, ale také osvědčené klasiky, což jsou náramky ze stříbra, zlata i chirurgické oceli. Náramky však můžeš zvolit i ve veselých barvách, které tvému letnímu oblečení opravdu přidají na kráse. Zvlášť bys na barevné kombinace neměla zapomínat, pokud budeš vlastnit čokoládové opálení, kde náramek dokonale vynikne. Neboj se také kombinací několika náramků najednou. Ovšem se vždy snaž o to, aby se barvy navzájem netřískaly a naopak k sobě úžasně ladily. Nápadnější náramky zvol v případě, kdy máš dojem, že tvé oblečení potřebuje dodat nějakou šťávu. Pokud už je samo o sobě zajímavé, zvol raději náramky decentnější povahy.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář