Našla jsem pro tebe skvělá, vtipná, úžasná a sexy pyžama, která by ti teď v zimě neměla chybět v šatníku. Zahřejí a vypadají nejen v posteli moc hezky!

avatar

Karolína Ondrášiková
Studentka zdravotní školy, která má ráda češtinu a sloh.

Ať už jsi nemocná a potřebuješ se zahřát nebo chceš překvapit miláčka v těchto dlouhých večerech, pro každý případ jsem se koukla po pyžamech, nočních košilkách, ale také po županech, které se ti budou rozhodně hodit!

V první řadě – pohodlně!

Pokud je pro tebe nejdůležitější, aby ses v noci cítila pohodlně, nikde tě nic neškrtilo a mohla jsi v klidu spát, nejlepší pro tebe budou pyžama z bavlny. Pánská košile je v dnešní době velmi oblíbená.

Pyžama
Takhle můžeš chodit oblečená nejen v noci!
zdroj: bonprix.cz

Pyžama
Pohodlná, sexy i roztomilá.
zdroj: bonprix.cz

Saténová pyžama
Saténová pyžama jsou velmi příjemná.
zdroj: bonatex.cz, spodni-pradlo-irall.cz

Župany, kterým neodoláš!

Bexy nabízí několik županů, které jsou teplé a sexy zároveň. Využít je tak můžeš pro více věcí najednou. Nebude ti zima a pro miláčka to bude žhavé překvapení. Vše zde najdeš ve všech velikostech a určitě budeš spokojená.

Župany
Sexy nebo teploučké? Vybírat můžeš ze všeho.
zdroj: bexy.cz

Župany
Čínské vzory jsou v kurzu.
zdroj: aliexpress.com

Něco sexy?

Brzo tu budou Vánoce, proto můžeš přemýšlet dopředu a už si něco pro svého miláčka (nebo spíše pro tebe?) pořídit už teď. Věř, že se budeš cítit neodolatelná a přítel z tebe nespustí oči. V New Yorkeru jich seženeš spousty a ve všech barvách.

New Yorker a noční oblečení
Tak tohle musíš mít.
zdroj: novinky.cz

New Yorker a noční oblečení
Něco, co tvého miláčka rozhodně nenechá v klidu.
zdroj: topzine.cz

Americký styl

V Americe teď frčí pyžama vcelku. A jak to vypadá? Nejlépe uděláš, když se jukneš dolů na obrázek. Neměla jsi podobné pyžamo, když ti byli dva roky?

Dupačková pyžámka
Tak to je něco! Zima ti v tomhle pyžamu určitě nebude.
zdroj: richardtimothy.com, joellesstuff.blogspot.com

Něco pro hrdiny

A jedna perlička na závěr. Pokud je tvůj brácha nebo přítel blázen do Supermana, tohle mu určitě vyrazí dech :D . Bude si připadat hrdinně i ve spánku. Trochu srandy neuškodí, ale není tohle už moc?

Pyžamo superman
Co je moc, to je moc!
zdroj: laughingsquid.com

Ať už pohodlně nebo sexy, nejdůležitější by mělo být, aby ses cítila dobře. Při spánku přeci čerpáme energii na další den. A co ty? Jaká pyžámka preferuješ pro sebe a svého přítele?

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář