Ve světě a především v USA je trend zdobení dámského přirození v plném proudu a je jen otázka času, kdy přijde k nám do ČR. Vajazzling je proces zdobení přirození tak, aby bylo dosaženo co nejhezčího výsledku. Většinou se na vyholenou kůži přirození lepí různé třpytky, krystaly a další výrazné ozdoby. Úplnou novinkou je aplikace pravého liščího kožichu či barevných pírek z různých ptáků. Po sundání kalhotek pak na přítele čeká opravdové překvápko!

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Vajazzling je nový způsob zdobení přirození. (zdroj: TheLuxurySpot.com, fotograf: GaryHe.com)

Vajazzling je nový způsob zdobení přirození. (zdroj: TheLuxurySpot.com, fotograf: GaryHe.com)

Vajazzling jako intimní hit

Holit si přirození je dnes poměrně běžná záležitost. Kromě estetického hlediska je zde i to hygienické. Stejně tak je už docela běžné, že si ženy nechávají na přirození udělat tetování či si nechají aplikovat piercing. Posledním hitem je vajazzling, který má v porovnání s jinými metodami zdobení hned několik výhod. V první řadě vůbec nebolí, protože třpytky a další ozdůbky se na pokožku lepí speciálním lepidlem. Nemusí se absolutně nic propichovat. Stejně tak je vajazzling poměrně cenově dostupná cesta, jak si sexy ozdobit obsah kalhotek. První vajazzlingová studia začala vznikat již v roce 2010 a nabízí celou řadu různých ornamentů, jenž jdou z kamínků snadno sestavit. Kromě konkrétní ozdoby si můžeš vybrat, zda-li chceš nechat kamínky nalepit spíše do podbřišku, či až ke stydkým pyskům.

Poslední trendy, které vajazzling nabízí

Jak jsem se již zmínila v úvodu, posledním hitem je přilepení pravého liščího kožichu, který může být navíc v různých barvách. Pokud chceš mít “karnevalovou” vagínu, můžeš zase vsadit na různá pírka. V přiloženém videu vidíš aplikaci a vajazzling přímo v akci, třeba pro účely videa jsou ozdoby aplikovány pochopitelně znatelně výš. Velmi oblíbené je zdobení Swarovski krystaly, bohatší zákaznice si mohou nechat přilepit na svůj poklad dokonce i drahokamy.

Líbí se vajazzling mužům?

Vajazzling má jako každé zdobení těla své příznivce, ale i odpůrce. V diskuzích se často objevují názory o tom, že se jedná o příliš laciné zdobení vhodné tak maximálně pro striptérky. I tak zájem o vajazzling roste, a to především na základě referencí a zmínek různých celebrit. Na třpyt v kalhotkách nedá dopustit například Jennifer Love Hewitt, Snooki či Kim Kardashian. Specializovaná studia rostou v USA jak houby po dešti, většinou nabízí ihned kompletní depilaci a další doprovodné služby spojené s ženskou krásou.

Kolik vajazzling stojí a jak dlouho vydrží?

Cena za celou proceduru a větší motiv se pohybuje v přepočtu kolem 2 tisíc korun, většinou studia v této ceně nabízí kromě aplikace kamínků také depilaci voskem. Ty nejmenší motivy bez depilace pak vyjdou na částku kolem 500 Kč. Pokud se nechceš hned někde odhalovat, můžeš si přilepit ozdobu klidně i doba prostřednictvím nějakého DIY balíčku. Ty vyjdou na pár korun, nicméně při aplikaci je zapotřebí být opravdu pečlivá. Zároveň musíš počítat s tím, že ozdoba na tobě moc dlouho nevydrží. Dokonce i profesionální vajazzling salóny většinou garantují, že ozdoba na těle vydrží pouze jeden týden. Tak co, přijde ti vajazzling jako hloupý rozmar, či naopak skvělá ozdoba a zkrášlení intimních chvil při postelových hrátkách?

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Roni

    Ty kamínky můžou být hezké, ale to chmýří je spíše komické :D

  • luula

    a že by si třeba rovnou obarvila bobříka na růžovo?