Silvestr je tady cobydup. Určitě se ti už teď honí v hlavě otázka týkající se silvestrovského outfitu! Proto jsem pro tebe připravila článek, kde se zaměřím právě na párty roku!

avatar

Karolína Ondrášiková
Studentka zdravotní školy, která má ráda češtinu a sloh.

Určitě je to jedna z největších událostí tohoto roku – Silvestrovský večírek. Bude tam spousta lidí, kamarádek, ale hlavně kluků! Co si vzít na sebe, aby Nový rok začal slibně? Na výběr je toho spousta. Nejlépe ale uděláš, když si na sebe vezmeš něco třpytivého, abys upoutala pozornost.

Silvestr 2012/2013
Zlatá je určitě skvělá barva pro tuto příležitost.
zdroj: polyvore.com

Co nabízí obchody?

Tally Weijl je v předstihu! Vytvořila novou kolekci, která se hodí právě na takovou mega párty. A nejlepší je, že si něco můžeš pořídit už teď a mít o starost míň. Tato módní kolekce nabízí šaty, trička, sukně, ale také psaníčka a kabelky s flitry. Je zaměřena na černou a stříbrnou barvu. Kombinace těchto barev je přímo úžasná a žádný kluk tě tak nepřehlédne.

Ceny: kraťasy 649 Kč, sukně 499 Kč, šaty 899 Kč.
Ceny: kraťasy 649 Kč, sukně 499 Kč, šaty 899 Kč.
zdroj: tally-weijl.com/collection.html

New Yorker má zase kolekci „Párty 2012“ a zde také najdeš úchvatné kousky, které si zamiluješ. Kolekce je nafocená v párech, takže na takovou párty vyraz určitě s tvým klukem. A pokud žádného nemáš, kdo ví, jak to dopadne osudnou noc 31. 12. 2012? Černá barva zde také vítězí. Oživit jí můžeš třeba výrazným doplňkem ve zlaté barvě.

Černá barva vypadá skvěle, nemyslíš?
Černá barva vypadá skvěle, nemyslíš?
zdroj: newyorker.de

Punčocháče se vzorem jsou také dobrý nápad!
Punčocháče se vzorem jsou také dobrý nápad!
zdroj: newyorker.de

Doplňky

Důležitým prvkem outfitu jsou určitě doplňky všech tvarů, barev a velikostí. Nejlépe uděláš, když si vezmeš k černým šatům, které jsou v mnoha obchodech, velké náušnice. K zahození také nejsou různé náramky, řetízky a prstýnky. Takže pokud máš nějaké poklady doma, určitě to využij.

Silvestr 2012/2013
Mašličky do vlasů, prstýnky, řetízky,….
zdroj: polyvore.com

Nezapomeň na velké náušnice!
Nezapomeň na velké náušnice!
zdroj: polyvore.com

Vyber si stylové botičky

Jestli se ptáš, jaké boty zvolit, rozhodně to jsou boty na podpatku. Určitě ale také zaleží na tom, co máš na sobě. Zvol boty pohodlné a takové, které dobře vypadají, ať už lodičky nebo teplejší kotníčkové, aby ti venku ve sněhu při ohňostroji nebyla zima. Stylové kotníkové seženeš v obchodech Baťa a úžasné lodičky v CCC. Pokud jsi menší postavy, vol boty s vysokými podpatky. Jestli ale příroda více nadělovala a ty patříš mezi dívky s vysokou postavou, můžeš si boty vybrat s nízkým podpatkem a tak neriskovat, že uklouzneš a natáhneš se.

V obchodech Baťa je koupíš za cenu 1199 Kč!
V obchodech Baťa je koupíš za cenu 1199 Kč!
zdroj: bata.cz

Ceny: 599 Kč, 599 Kč, 699 Kč.
Ceny: 599 Kč, 599 Kč, 699 Kč.
zdroj: ccc.eu

Kabát, bunda, nebo sako?

Určitě nemůžeš vyrazit jen v šatičkách, jako v létě na koupaliště. Například v Terranově si momentálně můžeš vybrat z mraky kabátů, které tě určitě zaujmou. Vybrat si můžeš ze všech barev a nejlepší na tom je, že se hodí jak k sukni, tak ke kalhotám. Některé jsou i zlevněné, tak můžeš spojit příjemné s užitečným a udělat si radost. Mají zde kabáty, saka a bundy v oblíbené námořnické modré, ale seženeš je tam i v jiných barvách. Tak proč ještě váháš?

Ceny: 759 Kč, 899 Kč, 1999 Kč.
Ceny: 759 Kč, 899 Kč, 1999 Kč.
zdroj: terranovastyle.com

Psaníčka a kabelky

Nezapomeň, že boty by měly ladit s kabelkou nebo psaníčkem a že všechno co máš na sobě, by mělo všeho všudy obsahovat maximálně tři barvy. Obří kabelku určitě potřebovat nebudeš, tak zvol spíše menší nebo psaníčko, kterých v dnešní době mají v obchodech dost.

Kabelky, psaníčka, které určitě využiješ po celý rok!
Kabelky, psaníčka, které určitě využiješ po celý rok!
zdroj: polyvore.com

Jak plánuješ strávit Silvestra ty? Budeš doma u telky nebo vyrazíš na chatu s kamarády do Krkonoš? Pochlub se nám, ať i my, co nemáme tušení kam vyrazit, něco vymyslíme!

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář