Největší sportovní událost je tady. Již tradičně se bude konat zimní olympiáda, a to konkrétně v ruské Soči. A jaké oblečení týmy oblékají?

avatar

Leona Tomečková
Ráda píšu o všem, co mi přijde zajímavé.

Vede USA!

Amerika představila kolekci s nádechem klasiky. Za kolekcí stojí sám uznávaný módní návrhář Ralph Lauren. Veřejnost pojala tuto kolekci pozitivně. Největší ohlas si zasloužily bundy, které tak trochu připomínají let na měsíc, avšak i přes tento fakt jsou skvělé. Mluví o nové módní vlně, která po tomto uvedení bund nastane. Za touto kolekcí bund je společnost NIKE: My chválíme především Ralphovi svetry, které jsou jednoduše nestárnoucí!

USA

Češi holínky odložili

Možná si pamatujete na letní olympiádu v Londýně, kde Český olympijský tým vystoupil s holínky. Ty sklidili obrovský úspěch po celém světě. Inspirace prvků, které najdete na tomto oblečení je poštovní známka Alfonse Muchy. I tentokrát se na návrzích a výrobě podílí společnost Alpine Pro.

Překvapivé Německo

Nejvíce překvapili Němci. Jejich oblečení připomíná spíše letní kolekci, především díky duhovým barvám. Ty jsou pro zimní období trochu nečekané, avšak podle spekulací mají pestré barvy podporovat homosexualitu v Rusku, která je zde silně potlačovaná. Mezi “nejšíleněji“ oblečené patří Finsko. Především curleři a jejich extravagantní oblek, určitě nepřehlédnete.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář