Kvalitní a pohodlný spánek ovlivňuje velké množství věcí. Kladný vliv má na spánek správně zvolená postel, matrace a v neposlední řadě i noční prádlo. Jeho výběr rozhodně není vhodné podcenit. Velké plus vidím ve skutečnosti, že nabídka nočního prádla je opravdu široká a kvalitní. Naši předci rozhodně takové štěstí neměli.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Kvalitní a pohodlný spánek ovlivňuje velké množství věcí. Kladný vliv má na spánek správně zvolená postel, matrace a v neposlední řadě i noční prádlo. Jeho výběr rozhodně není vhodné podcenit. Velké plus vidím ve skutečnosti, že nabídka nočního prádla je opravdu široká a kvalitní. Naši předci rozhodně takové štěstí neměli. Zajímá vás, v čem se před lety spávalo a jaké noční prádlo právě letí?

Proč spát v roztrhaném tričku, když jsou tady sexy noční košilky či pohodlné dámské i pánské pyžamo?

Proč spát v roztrhaném tričku, když jsou tady sexy noční košilky a pohodlné dámské i pánské pyžamo?

Noční spaní opředené nevýhodami

Naši předci by mohli povyprávět, jaká úskalí přinášel jejich noční spánek. Pohodlné noční košilky a jemné dámské pyžamo bylo pouhým snem. O komfortu si mohli nechat jen zdát. Snášeli nevýhody, které stará rádoby pyžama a postele přinášely. Skousnout tak museli tvrdé a štípavé látky nebo jinak nekomfortní kusy hadrů. Většinou se jejich denní oděv skládal z několika vrstev, kdy si na spaní pouze ponechali první vrstvu, kterou nesundávali. Jindy zase byli nuceni spát v několika vrstvách košil a to na spaní příliš vhodné nebylo. V dnešní době by taková podoba nočního prádla byla pro všechny zajisté nepředstavitelná.

Díky za pohodlné noční prádlo

Jak šel čas, bylo noční prádlo více komfortní a nebylo si nač stěžovat. Dnešní doba překypuje rozmanitým výběrem nočních košil a pyžam. Tím se zlepšuje kvalita spánku, která je s vhodným výběrem nočního prádla neodmyslitelně spojená. Ženy mají na výběr svůdné a sexy noční košilky, jenž jsou nabízeny v několika materiálech a zavděčí se každé ženě. I dámské pyžamo je k mání v několika variantách. Dámské pyžamo bez problémů seženete v mnoha střizích, stylech, délkách, ale i potisků a barvách. Není ženy, která by si dámské pyžamo v tomto množství nedokázala vybrat. Pánové se mohou taktéž zaradovat, konec roztrhanému tričku a slipům! Pánské pyžamo je opět v kurzu! Dámské i pánské varianty nepostrádají styl, pohodlí a originalitu. Jejich příjemný materiál dodává pocit, díky kterému se cítíme jako v bavlnce.

Co obě pohlaví nejraději nosí?

Některé ženy i muži spí pouze nazí, jiní rádi spí nazí, ale noční prádlo jim není cizí a další by bez vhodného prádla na spaní neusnuli. A co vlastně nejvíce vede? Ženy mají podle průzkumu v oblibě dámské pyžamo, košilky si berou pouze pro “zvláštní” příležitosti. Nejvíce dávají přednost kraťáskovým setům nebo kompletům, kde spodní část je ve stylu capri a vršek je tílko nebo elegantní tričko. O něco méně volí dámské pyžamo s dlouhými nohavicemi. Noční košilky jsou oblíbené také. Raději však mají kratší délky než noční košilky sahající ke kotníkům. U mužů vede pánské pyžamo, kde spodní část je tříčtvrteční nebo v “trenkovém” stylu. Noční košile jsou zajímavé retro, a proto si k nim zatím moc českých mužů cestu nenašlo. A v čem spíte vy?

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář