Pryč jsou doby, kdy se ženy snažily maskovat vystouplé bradavky a kdy pro ně tato situace představovala trapas. Na trh totiž před nějakým časem dorazily umělé bradavky, které výrazně přibírají na popularitě. Nyní jsou bradavky vyčnívající pod košilí trendem a v dohledné době se jejich úpadek rozhodně nechystá. Některé ženy se domnívají, že umělé bradavky nemají nic společného s trendem, jiní je obdivují.

avatar

Lucie Dneboská
Módní inspirace a styl

Myslíš si, že umělé bradavky nosí i glamour modelka a playmate Kendra Wilkinson? Je vůbec takový doplněk sexy?

Myslíš si, že umělé bradavky nosí i glamour modelka a playmate Kendra Wilkinson? Je vůbec takový doplněk sexy?

Trend probudily celebrity

Jak jinak, že? Za většinu trendů stojí celebrity, které je dokážou náležitě prosadit. Umělé bradavky na tom nejsou jinak. Dříve totiž k odhalování bradavek ze strany celebrit nedocházelo, spíše se usilovně snažily o jejich zamaskování. Najednou však přišla chvíle, kdy se celebrity nebály vyjít si bez podprsenky a daly tak své bradavky na odiv světu. Pak přišel britský řetězec Selfridges, který nabídl na trhu umělé bradavky vyrobené ze silikonu, které pod oblečením vypadají opravdu přirozeně. Pak se roztrhl pytel s plastickými operacemi bradavek a ženy se už o něco méně přestaly zajímat o svou velikost poprsí, ale spíše o celkový tvar, velikost i barvu bradavek. Ikonou žádaných bradavek je především Victorie Beckhamová. Mnoho žen totiž přicházelo k plastickým chirurgům se žádostí, aby jejich bradavky byly stejné, jako ty Victoriiny. Teď už ubylo požadavků po obrovském poprsí, zato přibyla touha po dokonalých bradavkách, které umělé bradavky za levno vyřeší.
Umělé bradavky

Umělé bradavky versus operace

Velká míra žen začala řešit své bradavky a to zejména u plastických chirurgů, kteří tímto trendem získali příval nových pacientek. Někdy se jednalo jen o drobné vady, někdy vrozenou vadu vpáčených bradavek, což odborníci vyřešit umí. Přesto operace bradavek vyjde opravdu draho a cena se může vyšplhat až k šedesáti tisícům korun. Kdežto umělé bradavky, které svůj účel také splní, vyjdou přibližně na sto až tři sta korun.

Celebrity a umělé bradavky

Kromě Victorie se dá považovat za spouštěčku tohoto trendu i Kim Cattrall, která umělé bradavky předvedla jako Samantha v seriálu Sex ve městě. Umělé bradavky však volí i Jennifer Aniston, známá ze seriálu Přátelé, která si klade za cíl, být za každou cenou dokonalá a umělé bradavky jí v tom prý částečně pomohou.
Celebrity a umělé bradavky

Z pohledu mužů

Muži přijímají umělé bradavky vcelku kladně. Na jedné straně pro ně umělé bradavky představují vzrušující podívanou, na druhé straně mají rádi přirozenost a umělé bradavky pro ně znamenají nesmyslnost a zbytečné klamání mužského pohlaví. A co vy holky? Jaký je váš názor na umělé bradavky?

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Sarah

    Neviete kde ich zoženiem?