Kdo ještě neslyšel o Stelle McCartney, neví vůbec nic o módě. Tebe se to ale přece netýká, určitě dobře víš, kdo v posledních letech udává trendy v dámském oblečení pro sport a volný čas. Posledních deset let proslula také jedinečnou kolaborací s odborníkem na sportovní oblečení, značkou adidas.

avatar

Petra Kozáková
Fashion milovnice

Stella Sport

Letos tahle spolupráce přináší novinku v podobě kolekce adidas StellaSport. Její nepřehlédnutelný energický náboj je určen pro všechny mladé dámy, které milují akční život a ruch kolem sebe. Nechte se rozmazlit efektní kombinací sportu a vytříbeného stylu, zářivými barvami a svěžími potisky. Kolekce nezapře inspiraci pop-artem a samotná Stella jí ráda přezdívá “Sportovní pop”.

Hravá kolekce zahrnuje oblečení, obuv i doplňky vhodné jak do posilovny, tak do města a využívá špičkové funkční technologie pro výkonnostní sporty. V nabídce jsou kromě nezbytných drobností a základních kousků i skutečně odvážné modely, jako je například sportovní kombinéza nebo bikiny.

Jednoznačným hitem letošního jara ale je vysoce stylová retro kombinace červené bundičky a modrobílých legín. Pokud se nebojíš být vidět, je tenhle outfit pro tebe to pravé. Navíc tě překvapí tím, jak je praktický a pohodlný. Pro zastánkyně ležérního stylu se zase nabízí trendy kombinace bílo-růžového trička a šedobílých teplákových tříčtvrťáků. V tomhle pohodovém outfitu budeš ready na každou akcičku.

Stella Sport

Kolekci adidas StellaSport pro jaro a léto 2015 si můžeš prohlédnout a pořídit na adidas.cz/StellaSport nebo v adidas Concept Stores a vybraných značkových prodejnách adidas.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář