Jaro je tady. Pokud si na svém vzhledu dáváš obzvlášť záležet, začneš se už v nejbližších dnech věnovat svému šatníku. Probrat a vzápětí ho doplnit je prostě nutnost. Co do něj nepatří, nejspíš už víš – nevábné oblečení, co dávno vyšlo z módy a které už beztak nenosíš. Čím ho ale patřičně osvěžit, aby ti dělal dobré jméno nejen po dobu nové sezóny? Vsaď na do detailů originální džíny, které ti bude každá závidět.

avatar

Lucie Dneboská
Módní inspirace a styl

S příchodem jara určitě není nutné vyházet všechny džíny z šatníku jen proto, abys uvolnila místo pro nové. Ale co si budeme povídat. Jedny, nebo dvoje zkrátka nestačí. Navíc módní trendy se neustále mění, tak proč být pozadu… Jaké dámské džíny si ale pořídit? Podívejte se na několik top kousků, které budou právě na jaře skutečně v kurzu.

Originální džíny s potiskem

Hlavně žádná nuda, jenom zábava. Jaro si žádá pestrost a nevšední zpracování, proto jsou právě džíny opatřené zajímavým potiskem trefou do černého. Vyzkoušej třeba působivý květinový potisk, se kterým v mžiku rozkveteš i ty sama.

Klasika nikdy nezevšední

Jsou sice klasické, ale stejně mají své kouzlo, kterému nejde odolat. Džíny v klasickém střihu a provedení jednoduše byly a budou hitem a nezáleží na tom, jaká zrovna panuje sezóna. A že jsou právě ony nadčasové, o tom není pochyb. Ráda si na ně vzpomeneš i za několik let :-) .

Rebelsky otrhané džíny

Pokud jsi rebelka v tom pravém slova smyslu a chceš i bez zbytečných slov vyjádřit, že jsi svá, měla bys alespoň jedny mít. Řeč je o otrhaných džínách, které ti na jaře nesmí chybět. Vyniknout s nimi po všech směrech je mnohem jednodušší, než čekáš.

Ležérní boyfriend styl

Džíny inspirované klučičím stylem, takové kousky si letošní sezóna žádá. Pokud chceš dát na odiv své sebevědomí, odvážnost a nespoutanost, dej právě boyfriend džínám zelenou. S nimi zaručeně vystoupíš z řady a naplno projevíš své pravé já.

Ulov si zavčasu ty nejlepší kousky

Jarní sezóna za chvilku odstartuje. Zkrátka jasný impuls k tomu, ulovit si ze současné (prozatím ještě bohaté) nabídky to nejlepší jenom pro sebe. Stylová móda, která nepostrádá nápad, originalitu a pořádnou šťávu, je přesně to, co právě jde na dračku. A právě takové kousky ti v jarním šatníku za žádnou cenu nesmí scházet. Stejně jako tyhle džínové krásky. Které vyzkoušíš?

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář