Pokud si bez slušivých šperků nedokážeš představit svůj outfit, ráda svou sbírku šperků rozšiřuješ a navíc se ráda inspiruješ novými trendy, pak jsem pro tebe připravila článek, který se ti jistě bude zamlouvat. V němž tě totiž seznámím se šperky, které letos poletí. Trendy v letních špercích jsou jak jinak než pestré a tak si rozhodně v nich najdeš ty své. Zajímá tě, z jakých šperků můžeš vybírat a které budou in? Nech se inspirovat tímto článkem.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Teprve v létě vynikne piercing do pupíku, a proto je ten správný čas vybrat nějaké fresh šperky a piercingy!

Teprve v létě vynikne piercing do pupíku, a proto je ten správný čas vybrat nějaké fresh šperky a piercingy!

Květinové šperky

Letošní letní šperky významně zasáhly právě květiny. Objevují se jak na náhrdelnících, náušnicích, náramcích, prstýnkách i na dalších špercích a to v různých formách. Květiny zkrátka letí nejen na oblečení, ale hitem jsou i ve špercích. Třeba takové náušnice z chirurgické oceli s motivem květin jsou trefou do černého.

Geometrické náramky

Ozdobit své zápěstí právě geometrickými náramky bude pro letošek přesně to pravé. Ať už se jedná o kulaté, čtvercové či krychlové náramky, ani s jedním tvarem nešlápneš vedle. Vybrat si můžeš z několika barevných variant i materiálů, které vol podle svého outfitu.

Vrstvené náhrdelníky

Horkým tipem jsou rovněž vrstvené náhrdelníky, které mohou být hravé i elegantní. K mání jsou ve spoustě barevných kombinací a taktéž i jednobarevné. Opět jsou vyráběny z několika materiálů a často jsou okořeněny i zajímavými ozdobami.

Šperky inspirované mořem

Prvky, které symbolizují moře, jsou na letních špercích jedničkou. Perly, hvězdice, ryby, krystaly nebo čiré materiály se nachází na náhrdelnících, náušnicích, prstýncích, náramcích i na dalších špercích. S takovými šperky docílíš romantického i skutečně letního stylu a budeš s nimi i nesmírně šik.

Trendy piercingy

Také stylový piercing bude v letošním létě opravdu in. I v něm nalezneš spoustu super kousků, se kterými zazáříš. Trendy bude piercing do pupíku, který ti nabídne spoustu skvělých motivů, barevných kamínků a tvarů. Ten však budeš moci ukázat jen v plavkách nebo v outfitu, jež odhaluje tvé bříško. Žhavým trendem je ale i piercing do jazyka, který ti také nabízí spoustu originálních motivů, barevných variací i přechodů. Na výběr toho máš pochopitelně hodně i v případě, kdy se rozhodneš spíše pro piercing do nosu. I u něj nalezneš mnoho zajímavých tvarů, kamínků a trendy bude také i klasika. Ať tak či onak, s piercingem budeš letos skutečně stylová.

Barevné a tvarované kameny

Zajímavé a originální kameny se letos nacházejí především na náhrdelnících a to buď samostatně, nebo v kombinaci s jinak barevnými kameny. Výjimku pak netvoří ani kombinacekamenů s dalšími prvky, které utvoří zcela originální vzhled.

Tunely do ucha

K letošním trendům se přidaly i tunely do ucha s rozličnými motivy i barvami. Ačkoli se jedná o výraznou ozdobu, dokážou skvěle okořenit tvůj styl. Pokud tě tedy tunely do ucha lákají, neměla bys tenhle trend minout. Šik budou také silikonové i dřevěné tunely, které taktéž mají něco do sebe.

Etnické šperky

V kurzu jsou také etnické šperky, které na tebe dýchnou notnou dávku exotiky. Tyto šperky jsou tvořeny pletenými prvky, peřím, třásněmi, dřevitými prvky, stuhami a jasnými i přírodními barvami. Etnické šperky jsou pak typické svou masivností, které v kombinaci se všemi prvky vytvoří vyletněné a originální šperky.

Lustrové náušnice

Ženské a luxusně vypadající lustrové náušnice patří také mezi top šperky letošního léta. Lustrové náušnice a to jak z drahých kovů, tak i levnějších materiálů budou šik a zvlášť, když budou doplněny plastovými prvky. Volit můžeš buď jednovrstvé, dvouvrstvé i trojvrstvé náušnice.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář