Originální trička dodávají smysl pro humor celému outfitu a v šatníku nesmí chybět. Podívej se na ta nejlepší z nejlepších a naděl sobě a svému klukovi k Vánocům styl.

avatar

Denisa Tatíčková
Studentka historie a milovnice psaní, kterému se věnuje již přes 5 let.

Jedinečnost pro každý den

Být originální v dnešní době není zrovna jednoduché. Ze všech stran se na nás valí stejná trička, stejné bundy, stejné kalhoty, takže není divu, když si chceš udělat radost nějakým novým úlovkem a tvoje kamarádka přijde v úplně stejném oblečení. To stejné platí pro kupování oblečení jako dárku pro někoho jiného. Jak darovat do šatníku něco, co doopravdy vystihuje osobnost obdarovaného člověka? Existuje řešení. Ne všechna místa, kde se dá nakupovat, postrádají punc jedinečnosti, kterou můžeš dopřát jak sobě, tak partnerovi. Následující trika padnou do noty každému! Stačí si jen vybrat.

Pro vousáče na motorce

Na ježdění už je trochu zima, a tak jestliže tvůj kluk chodí každý den do garáže a se smutným pohledem tam hladí svou zazimovanou motorku, překvap ho pravým motorkářským tričkem, ve kterém si alespoň jako drsný motorkář bude připadat. I během zimy totiž nemusí na svého „miláčka“ zapomínat. Na výběr je moře různých potisků, ale ani v jednom případě se nedá šlápnout vedle. Srdci motorkáře bude jistě blízké všechny varianty. Ještě blíže srdci však také může být milující partnerka oblečená v zeleném motorkářském tričku ladícím k jeho stylu.

Live Fast Ride

Ride Free Motors

Pohoda, klídek, rybaření

Ačkoliv se zdá, že trička s motivem rybaření musí být pekelně nudná, nenech se vysmát. Rybaření je sice pro mnoho lidí tak trochu sport nesport, ale to neznamená, že si s tímto motivem nejde vyhrát. Rybářská trička jsou tu jak pro dámy, tak pro pány. Pánové si totiž jistě oblíbí „evoluci rybaření“, která je krásným důkazem toho, kam dnešní doba spěje. A ani ženy nezůstávají bokem a to obzvláště ty, které rády řeknou svůj názor. Ne všechny holky mají rády rybaření, a tohle dámské rybářské tričko ukazuje, že i tak je to menší zlo, než práce. No, kdo by nesouhlasil?

Evoluce rybaření

Lepší den na rybách, než být v práci

Jako ze škatulky

I pro normální nošení je tu sekce, kde si můžeš vybrat dámská stylová trička pro sebe pánská stylová trička pro svého partnera, přesně podle vašeho gusta. Dívky by ale rozhodně neměly přehlédnout tričko s rozkošným šíleným medvídkem. Pro muže je skvělou volbou vychytané tričko Cuba Libre.

Cuba Libre

Šílený medvídek

Sranda musí být

Jinak by na tom světě přece byla nuda. Pokud chceš působit jako ta „holka se smyslem pro humor“, napiš si Ježíškovi o nějaké vtipné tričko, jehož potisk řekne všechno za tebe. Není přece nutné, abys postávala sama jako COOL v plotě, ne? A svému příteli můžeš rovnou také jedno pořídit, alespoň nebudeš muset přemýšlet, co mu dát k Vánocům pod stromeček. Novým tričkem mu dej důrazně najevo, aby si nemyslel, že pivo mu bude přednější než ty. On by se totiž neměl nechat, jen tak na tento lahodný mok chytit.

COOL v plotě

POZOR na pivo

Dvojka správná a vkusná

A pokud chcete ladit společně a dát tak všem najevo, že k sobě patříte, není snadnější, než si vsadit na trička pro páry, která vašemu okolí napoví, že to vy jste ten dokonalý pár. Budete k sobě určitě ladit, protože, kdo jiný než vy, by si vzal tričko se šílenou opičkou? Popřípadě, sdílíš-li přítelovu lásku k pivu, není snadnější volba, než si objednat tričko tohoto rázu. Trička se v této sekci vyrábějí vždy ve velikosti pro dámy i pro pány. Navíc je možné jednotlivé motivy libovolně kombinovat z celé široké nabídky.

100% Relax

Dárky a objednávky

Trička jsou velmi originálním a vhodným dárkem na Vánoce. Především pro pány, protože, co jim má člověk pořád vymýšlet, že? Ale ani my ženy nepřijdeme zkrátka. Pokud by ses chtěla podívat na více tričkových variant, jsou tady OKtrika.cz!

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář