Zdravé a upravené vlasy jsou vizitkou každé z nás. Super elegantní vzhled s rovnými vlasy, nebo klasika v podobě drdolu? Který trend tě zaujme natolik, aby ses mu podřídila?

avatar

Katka Pešavová
Mezi její zájmy patří cestování, filmy a převážně móda a psaní.

Žehličky do akce

Po několika sezónách se vrací zpět do akce dokonale rovné vlasy. Tento trend vyžaduje mít vlasy ve velmi dobrém stavu. Vyplatí se investovat do dobrého olejíčku, který dodá tvým vlasům lesk, výživu a zároveň ochranu před škodlivými slunečními paprsky. I rovné vlasy lze dále nějakým způsobem upravit. Neuděláš chybu, když dva postranní prameny sepneš vzadu sponkou nebo je jednoduše umístíš za uši.

Žehličky do akce
Rovné vlasy působí elegantně a ležérně.
zdroj: glamourmagazine.co.uk

Mokrý vzhled

Na přehlídce Alberta Ferretti jaro/léto 2013 jsme poprvé mohli spatřit trend mokrého vzhledu. Základem tohoto stylu jsou dva typy provedení. Buď vlasy u kořínku silně natupíruješ a zbytek uhladíš směrem dozadu, nebo naopak těsně u hlavy naneseš na vlasy vrstvu gelu a zbytek vlasů necháš volně plát.

Mokrý vzhled
Na mokrý vzhled budeš potřebovat kvalitní gel na vlasy.
zdroj: glamourmagazine.co.uk

Nízko položené drdoly

Jsi příliš zaneprázdněná a nemáš čas trávit dlouhé hodiny úpravou vlasů? Nízko položený drdol se stane tvým nejlepším přítelem. Je to extra lehké a hlavně rychlé. Sčeš vlasy dozadu do culíku a svaž nenápadnou gumičkou. Ke zmírnění nerovností uhlaď tupírovacím hřebenem nebo kartáčkem na zuby. Poté stoč culík do drdolu a zafixuj pinetkami a vlásenkami. Pokud chceš svůj drdol mít v duchu předešlého trendu mokrého vzhledu, přelakuj horní část silně se lesknoucím lakem na vlasy.

Drdoly
Drdoly jsou rychlým a lehkým účesem.
zdroj: glamourmagazine.co.uk

Dívčí culíky

Všichni milují culíky, je to účes, se kterým můžeme jít do tělocvičny, koupelny i na přehlídkové molo. V 90. letech se nosily culíky vysoko posazené a uhlazené, v dnešní době se preferuje uvolněnější a rozevlátější styl. Trošku extrémnější trend týkající se stylizace culíků je, že pěšinku uprostřed hlavy přelepíš černou páskou

Nesmrtelné culíky
Přelepíš svou pěšinku černou páskou?
zdroj: glamourmagazine.co.uk

Schovej se pod ofinu!

Pokud se cítíš dostatečně odvážná, módně sestřižená ofina uprostřed čela bude pro tebe opravdovou výzvou. Tento trend má své požadavky a to takové, aby tvůj obličej měl silné rysy a vlasy dobře držely tvar. Pokud máš vlasy rovnoměrně dlouhé a nechceš sáhnout po nůžkách, můžeš ofinu pouze předstírat. S tímto nápadem letos přišla společnost Prada, kdy svým modelkám vytvořili umělé ofiny. A jak na to? Vytvoř si culík v horní polovině temene, stoč ho směrem nahoru, zafixuj a kořínky nech volně viset do čela.

Ofina je IN
Ofiny jsou tuto sezónu žhavým trendem.
zdroj: glamourmagazine.co.uk

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář