O tom jaký bude tvůj svatební den, jistě přemýšlíš už od malička. Toužíš po krásných šatech s vlečkou a obrovskou sukní. V představách je vše jednoduché a krásné. Skutečnost je ovšem mnohem složitější.

avatar

Linda Machová
Ráda píše o módě, které se také věnuje.

Povolej si na pomoc partu kamarádek

Jistě mi dáš za pravdu, že nákupy s kamarádkou jsou mnohem zábavnější. Proto zavolej nejlepším kamarádkám a vyrazte do salónů společně. Udělejte si volno celý víkend a užijte si pořádnou dámskou jízdu. Názory kamarádek jsou nesmírně důležité, ale tvé pocity jsou přeci jen přednější. Pokud si oblékneš šaty, které ti kamarádky schválí jedna po druhé, ale nebudeš v nich cítit dobře, raději pokračujte ve výběru a určitě najdeš lepší. Důležitý je pro tebe i názor slečen, které v salonu pracují. Přeci jen je to jejich povolání a moc dobře vědí, které šaty zrovna tobě budou sedět.

Toužíš po svatbě? Pomůžu ti vybrat vhodné šaty

Šaty jako druhá kůže

Určitě je důležité nějakou představu mít, ale nesmíš se jí držet až do puntíku. Tvé vysněné šaty ti nemusí slušet. Od malička sníme o princeznovských šatech, které sahají až k zemi a mají sukni, ve které se budeš bát sednout a přesně s takovou představou vcházíš do salónu. Nebo naopak chceš jednoduché splývavé šaty bez zdobení a odcházíš se zlatými šaty. Při zkoušení šatů je důležité se v nich cítit dobře. Tlačí ti kostice v šatech nebo jsou ti šaty příliš těsné a nejdou více povolit? Sáhni po jiných. Musíš se v nich cítit opravdu jako v druhé kůži.

Svatební šaty Vera Wang

Nech si šaty upravit

V salónu jsou schopni si šaty přešít. Možné je si k šatům připínat nejrůznější stuhy, které budou ladit s kravatou ženicha. Neboj se říci o zkrácení, povolení nebo třeba i vycpání.

Svatební šaty Vera Wang

Vše musí ladit

Ženichova košile musí mít stejnou barvu jako tvé šaty. Pokud jsou šaty v barvě champagne nesmí košile být bílá. Kravata ženicha by měla být v barvě zdobení šatů, třeba v barvě stuhy. Podobně jsou na tom květiny.

Svatební šaty Vera Wang

Investovat větší obnos se vyplatí

V den D prostě musíš vypadat úchvatně, proto se neboj, že investovat do dražších šatů je zbytečné. Naopak, až půjdeš uličkou, budou na tebe všichni koukat a hodnotit, jak vypadáš.

Je to o tom, jak se cítíš ty

Opravdové kamarádky ohodnotí tvůj vzhled pravdivě, a pokud ti to nebude slušet, tak ti to jednoduše řeknou, ale nebudou se o to dělit s ostatními. A lidé, které moc nemusí, tě naopak budou chválit, ale za rohem tě pomluví, a to i v případě, že budeš vypadat dokonale.
A nezapomeň na něco modrého, starého, darovaného a půjčeného.

Svatební šaty Vera Wang

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Diana Reichmannova

    Moc pěkné tipy. Když jsem se já vdávala, tak jsem si svatební šaty nekupovala, ale půjčovala. Konkrétně od https://www.pujcovna-renata.cz/svatebni-saty/ Výhodou je, že nás díky tomu svatba vyšla podstatně levněji. :)