Po dlouhém čekání je tady nová vůně od Roberto Cavalli, která rozproudí krev a svůdně očaruje všechny ve tvém okolí. Neboj se být sama sebou a začni provokovat.

Láskyplné propojení

Co očekáváš od zábavné vůně pro sebevědomé ženy? Přesně to, co přináší Just Cavalli pro ni! Poslechni volání pudů a nasaj svůdnou vůni prostupující každičkou molekulou vzduchu. Smyslná vůně v tobě probudí novou vášeň a ukáže ti, že díky ní si začneš uvědomovat své vlastní přednosti. Mladistvý parfém Just Cavalli se zrodil s důrazem na dokonalé spojení s ženskou podstatou.

Just Cavalli

Jednoduše touha, jednoduše Cavalli

Just Cavalli je víc než parfém, je to dokonalý doplněk pro všechny příležitosti, kdy chceš být středem pozornosti. Užívej si flirtování a svádění, vychutnej si tvé odvážné já, které vždy dosáhne toho, po čem nejvíce toužíš. Květinovou kompozici vůně Just Cavalli stvořili mistři parfuméři Nathalie Lorson a Fabrice Pellegrin ze společnosti Firmenich.

Dokonalá souhra všech prvků

Vůně tě oslní horními tóny neroli, esenciálního oleje extrahovaného z květů hořkého pomerančovníku, jenž dokresluje atraktivní charakter vzácné tahitské tiaré v srdci parfému. Vše vznešeně podtrhuje krémový dotek palisandrového dřeva. Dokonalá souhra odstartuje smyslné dobrodružství odehrávající se v designovém flakonu z růžového skla a zlatého kovu. Vzor kůže krajty na růžovém prstenu kolem hrdla odkazuje na zvířecí instinkty a obrovskou sílu celého parfému Just Cavalli pro ni.

Touha a chtíč s provokativní vůní Just Cavalli

Jediná svého druhu

Tváří provokativní vůně Just Cavalli se stala mladá modelka Georgia May, která je sexy symbolem všech hodnot, jenž parfém představuje ve spojení s ženským elementem. Vášnivá hra s kousnutím Cavalli ti odhalí rafinované tajemství sounáležitosti.

Rituální zakousnutí

Ve facebooková aplikaci “Zakousni se do mě” můžeš lovit přátele a získat tak novou dámskou vůni Just Cavalli od značky Roberto Cavalli zdarma! Je to jednoduché a zábavné, stejně jako kouzlo uhrančivých tónů parfému. Je zbytečné čekat, pro zrychlení pulzu stačí být sama sebou, jednoduše Cavalli.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Jaké dámské parfémy bodují na českém trhu?

Prohlédni si žebříček nejoblíbenějších parfémů, se kterými ho zaručeně okouzlíš.

Sponzorovaný tip

Přidej komentář