Ne každá studentka si může dovolit značky jako MAC nebo Dior, ale i v drogerii se dají najít luxusní produkty. Na jaké konkrétní produkty se zaměřit?

avatar

Gabriela Doležalová
Propadla dvoum vášním – psaní a kosmetice!

Všechny produkty
Kvalitní make-up se dá koupit i v drogerii.

Není snadné v drogerii vybrat kvalitní produkt. Najde se jich tu ale hned několik, které stojí za vyzkoušení. Které to jsou?

Max Factor Face Finity all day flawless

Dokonalý drogérkový make-up je Max Factor Face Finity all day flawless. Slibuje 3v1: podkladovou bázi, korektor a make-up. Jak je to možné? Výrobci vytvořili make-up, který má skvělou výdrž i bez podkladové báze, protože už ji obsahuje v sobě a make-up se dá vrstvit, takže není třeba používat korektor. Takže s 3v1 mohu jedině souhlasit – výdrž tohoto produktu je naprosto neuvěřitelná, ráno nanesete a večer máte stále krásně nalíčenou pleť. Po aplikaci je velice příjemný, nelepí, nedává těžký pocit na pleti. Jeho krycí schopnosti jsou výborné, snadno zakryje zarudlá místa i pupínky. Pracuje se s ním pěkně, dá se docílit i přirozené vzhledu. Uschne úplně do matného finiše. Doporučuji pro majitelky normální a mastné pleti.

make-up
Tento make-up si zamiluješ.

Dermacol make-up cover

Místo silně krycího korektoru si pořiď Dermacol make-up cover. Takové krytí nenajdeš u žádného jiného drogérkového produktu. Je to až neuvěřitelné a zakryje absolutně všechno. Je velice krémové konzistence, takže ho s klidem můžeš použít i na kruhy pod očima. Stačí drobounké množství produktu na zakrytí všech nedokonalostí na obličeji. Mám pocit, že jedno balení musí vydržet na celý život.

Korektor
Tohle zakryje všechno.

NYC bronzing face powder

Tvář by neměla být jednotvárná, ale probuzená k životu a výrazná. Toho docílíš za pomocí bronzeru. A jaký je skvělý bronzer z drogerie? Jednoznačně NYC bronzing face powder. Matný bronzer, který je oblíbený ženami a dívkami po celém světě. Je v kompaktním balení doplněný praktickým zrcátkem a houbičkou. Použij ale raději štětec. Houbičku nevyhazuj, vždycky se může k něčemu hodit. Je hodně pigmentovaný, takže pozor na množství. Na obličeji vydrží bez problému od rána do večera.

Bronzer
Bronzer dodá tvému obličeji barvu.

NYC color wheel mosaic face powder

Kosmetika NYC to opravdu umí, protože dalším produktem, který chci doporučit je NYC color wheel mosaic face powder. Je to mozaiková tvářenka, která obsahuje několik odstínů a po jejich smíchání vzniká dokonalá barva. Z mé tvářenky už dávno mozaika sice není, protože po pádu na zem to nevydržela, ale to ničemu nevadí. Stále ji miluji úplně stejně. Pigmentovaná je opravdu extrémně, takže pozor na aplikaci. I tady platí heslo – méně je více. Na obličeji drží po celý den.

Tvářenka
Pozor na pigmentaci – méně je více.

Rimmel lasting finish

Nejlepší výdrž mají rtěnky značky Rimmel lasting finish a lasting finish by Kate, navíc jejich vůně je více než dokonalá. Po nanesení jsou extrémně pigmentované, takže stačí jednou přejet a sytost barvy je zaručena. Pigmenty se vpijí do rtů, jakže na rtech nebudeš mít nános rtěnky. Pravda, na skleničku se obtiskne, hlavně rudý odstín Tantrum, ale to dělají naprosto všechny rtěnky. Ráno nalíčíš a večer máš co dělat s odlíčením.

Rtěnky
Vybereš si z mnoha odstínů.

Essence gel eyeliner

Bezchybné linky vytvoříš gelovými linkami Essence gel eyeliner. Na výběr je hned několik odstínů, mezi nimi i klasická černá. Jsou voděodolné, neobtiskují se, velice sytá barva a výdrž je brilantní po celý den i noc.

Linky
Luxusní linky za pár kaček.

Tyto produkty rozhodně stojí za to vyzkoušet. Nač utrácet peníze za drahé značky, když se i v drogerii dá najít kvalitní kosmetika?

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • PinkPrincess

    Já bych uvítala i ceny, ale jinak pěkný článek :)