BB krémy jsou obrovský kosmetický hit, na který některé dívky nedají dopustit. Bylo ale jen otázkou času, než se od péče o pleť přesunou značky k další části těla, tentokrát k vlasům.

avatar

Michaela Němečková
Trpí internetovou prokrastinací, proti které chce jednou bojovat!

BB krém na vlasy?

Populární BB krémy mají opravdu skvělé účinky na pleť, ale to neznamená, že nelze jejich složení využít i při výrobě dalších kosmetických výrobků. Další na řadě jsou s velkou pravděpodobností vlasy, protože v zahraničí je k dispozici už několik produktů. U nás jsem zatím žádný z nich neobjevila, takže pokud bude někdo šikovnější než já, ať se klidně podělí v komentářích pod článkem.

BB krém na vlasy

Magická kombinace

Stejně jako BB krémy kombinují péči s krásou, budou i BB krémy na vlasy mixovat více účinků najednou. Díky jednomu přípravku tak docílíš výsledku, kvůli kterému bylo nutné dříve kupovat hned několik různých přípravků. Zatím představené novinky slibují posílení, revitalizaci, pružnost, zvýraznění barvy a dodání lesku. BB krémy na vlasy od Pantene a Silk Express slibují až 10 funkcí krému v jednom. No, dejte někdo vědět, až vyzkoušíte. Pokud ti BB krémy nic neříkají, koukni na článek BB krémy pod lupou.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Silva

    BB krém má Dove v řadě pro zralé vlasy Youthful Vitality. A dá se už nějakou dobu sehnat i u nás. Aplikuje se na suché nebo mokré vlasy a neoplachuje se. Dopřává výživu, sílu, tvárnost, jemnost, měkkost, lesk a objem. Nabízí celkové zlepšení vlasů a ochranu proti vnějším vlivům, hlavně ve městě, kde je prach a smog všude kolem nás. Je skvělý.