Že nelze od sprchového gelu očekávat žádné zázraky? Přináším recenzi sprchového gelu „Vanilla & Patchouli“ od značky Sea of Spa, který obsahuje unikátní minerály z Mrtvého moře a je důkazem toho, že i od takového typu výrobku můžeme očekávat něco víc než jen hustou pěnu a vůni.

avatar

Zuzana Pindorová
Praštěná slečna, kterou baví psaní a počítače.

Sea of Spa

Láska na první pohled?

U sprchových gelů často vybíráme nejdříve na základě vzhledu. Lze to snadno vysvětlit. Jen zřídka u takového produktu koukáme na složení, což by byla v případě Sea of Spa obrovská chyba. K samotnému složení se však dostu později, raději začnu hezky popořadě. Když se mi do rukou dostal tento sprchový gel, musím říct, že prostý vzhled není něco, co by člověka nadchlo na první pohled. Na druhou stranu věřím, že poměrně strohá etiketa a celé balení může někomu vyhovovat a v koupelně mezi ostatními přípravky ostudu neudělá. Dávkování je u tohoto výrobku vyřešeno „cvakátkem“ nikoliv klasickým otvíráním. Klasické sprchové gely, které běžně můžete zakoupit, vám kvůli nepraktickému otevírání dají dost zabrat, tento gel to ovšem vyřešil naprosto unikátně! Stačí prst přitlačit na zadní část víčka, čímž se víčko mírně sklopí a gel lze následně vzniklým otvorem velmi snadno dávkovat.

Sprchový gel Sea of Spa

Magická vůně z tropů

Nejsem milovnice vanilky v žádné její formě, a proto pro mě bylo velkým překvapením, když jsem si po několika sprchováních vůni velmi oblíbila. Za aroma však nestojí pouze výrazná vanilka, ale také pačule obecná. Tato tropická bylina je opravdu velmi výrazná a v poslední době také čím dál tím víc populární. Esence z pačule je antibakteriální a vůně zmírňuje například úzkost či deprese. Do relaxační sprchy po náročném dni tedy absolutně ideální záležitost. Vůně na pokožce vydrží i relativně dlouho po umytí, za což jsem velmi ráda – člověk se stále cítí čistý, voňavý a svěží.

Sprchový gel Sea of Spa

Zážitek ze sprchy

Skoro jako by se výrobci gelů předháněli, který z nich dokáže udělat víc křiklavou barvu gelu. Sea of Spa se do této palety rozhodně zařadit nechce a sází na přirozenost sobě vlastní. Ve světle žlutém gelu nejsou žádná barviva a umělé látky, které mohou lidem s citlivější pokožkou nezřídka způsobovat zdravotní komplikace. Někdo je zvyklý používat načechranou houbu, u tohoto gelu však používání takové houby není příliš vhodné, protože sám gel obsahuje peelingové částečky, které kůži dopřejí skvělou uvolnění a jemnou masáž. Navíc vytváří pouze nepatrnou pěnu, protože neobsahuje chemické látkyp pro podporu pěnění. Vhodnější je jemná žínka, peeling lze provádět pochopitelně i ručně postupným roznášením pěny z gelu po celém těle. Miluji typy sprchových gelu, které mají masážní částečky, na trhu jich je ovšem jen pár a ten od Sea of Spa nebere peeling na lehkou váhu.

Péče, kterou si nechám líbit

„Osvěžující sprchový gel obsahuje unikátní minerály z Mrtvého moře s příměsí vanilky a pačule obecné. Gel je ideální pro každodenní použití a je dermatologicky testován a schválen. Jemně čistí pokožku a zanechává na ni příjemnou vůni.“ Přesně to se lze dočíst u produktu v e-shopu morespa.cz, kde lze gel zakoupit, stejně jako například na parfums.cz. A co na něho říkám já? Ano, gel opravdu skvěle pečuje o pokožku, a to hlavně při každodenním použití. Navíc ji prokazuje skvělou službu tím, že díky mikro částečkám se každá sprcha mění v peelingovou masáž doprovázenou velmi příjemným a trvalým aroma. Pokud máte citlivou pokožku, určitě tento „sprcháč“ vyzkoušejte, protože mně se osvědčil skvěle. Upřímně musím dodat, že se mi tento sprchový gel zamlouvá mnohem více než běžné výrobky dostupné u nás v obchodech.

Sprchový gel Sea of Spa

Jen pro náročné povahy?

Sprchový gel Sea of Spa zde není kvůli tomu, aby oslňoval designem etikety, ale aby pečoval o pokožku a vytěžil při každém sprchování maximum z látek, které jsou v něm obsaženy. Velmi příjemně voní a zanechává pokožku svěží. Pokud máte zájem dozvědět se o tomto produktu více, určitě navštivte stránky e-shopu morespa.cz. Gel uspokojí i ty z nás, kteří mají problematickou pokožku a patří mezi náročné povahy. Nelze absolutně srovnávat s výrobky, které si běžně můžete zakoupit v obchodech, a proto bych ho rozhodně doporučila minimálně vyzkoušet. Lahvička sprchového gelu má 400 ml a vydrží dostatečně dlouho. Proč si během sprchování nedopřát oprávněný a opodstatněný luxus?

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Zuzana

    Pro mě to byl ze začátku spíše nezvyk, ale pak jsem si vůni oblíbila! :)

  • am.erika

    Sprcháč s pačulí, kterou úplně miluji, jsem ještě neviděla. Mám doma vykuřovadlo s pačulí a musím potvrdit, že ta vůně člověka úplně tak zrelaxuje, skvěle se u toho usíná popravdě :-D