Pokud znáš pouze obyčejné mýdlo na ruce, připrav se na seznámení s něčím úplně odlišným. Mýdlo značky Sea of Spa totiž obsahuje unikátní minerály a mořské řasy z Mrtvého moře. Jak voní a jak pečuje o pokožku? To se již dozvíš v exkluzivním testu.

avatar

Petra Kozáková
Fashion milovnice

Mýdlo Sea of Spa

Pro někoho, kdo miluje mýdla

Mýdla a já, to je kapitola sama pro sebe. Už jako malá jsem v krámě očuchávala mýdla s ovocem, objevovala zatím nepoznané vůně a přemlouvala rodiče, aby mi koupili další do sbírky, třebaže jsem jich doma všude od skříně s oblečením až po poličku měla vystavených celou řadu. Nemám ráda tekutá mýdla, raději používám klasické tuhé mýdlo, a to nejen na ruce, ale také na mytí obličeje a celého těla. Mnohem víc si tak hlídám složení, vliv na pokožku a celkový výsledek dlouhodobějšího používání mýdla. U rukou to člověk tak moc nepozná, ale při používání na celé tělo je zapotřebí hledat již opravdu kvalitní mýdlo. A to od Sea of Spa? Složení mě nadchlo a já se těšila opět jak malá na to, až si k mýdlu poprvé přivoním.

Bahno z Mrtvého moře, ale i mandlový olej

Otvírám krabičku s mýdlem, ve které na mě čeká světlé mýdlo s jasně viditelnými kousky mořských řas z Mrtvého moře. Kromě nich obsahuje také minerály a bahno z Mrtvého moře, kokosový a palmový olej či třeba aloe vera. To je složení, jenž ve mně vyvolalo opravdu velké očekávání. Vůně mýdla je zvláštní, ale velmi příjemná. Cítím moře, svěžest a směs olejů. Vše velmi výrazně, ale ne dráždivě. Miluji poctivost a poctivé produkty. Pokud se výrobek chlubí složením a kvalitou, měla by být poznat ihned na první pohled a vyzkoušení. Sea of Spa v tomto ohledu nezklamalo a já jsem byla zvědavá, jak dokáže pečovat o pokožku.

Mýdlo Sea of Spa

Každodenní zjemnění

Mýdlo jsem používala několik dní jak na ruce, tak na celé tělo, prakticky jsem se mydlila od hlavy k patě včetně obličeje. Má skvělé čistící účinky, ruce po použití zůstávají čisté a svěží. U některých mýdel člověk po opláchnutí necítí nic, to však není případ Sea of Spa. Člověk doopravdy pozná, že použil neobyčejné mýdlo a užívá si to. To platí i při použití na celé tělo během sprchování, kdy je pokožka již po pár dnech hebká a revitalizovaná. Mýdlo mohu doporučit pro všechny typy pokožky. Díky přírodnímu složení i pro ty velmi citlivé, účinky zase ocení hlavně majitelky suché pleti. Zároveň mýdlo pomáhá obnovovat přirozené pH pokožky a její přirozený ochranný film. Lze ho tak používat doopravdy každý den. Vlastně bych to i doporučovala.

Mýdlo Sea of Spa

Když chceš víc než mýdlo

Asi je těžké vysvětlit někomu, kdo o pokožku moc nepečuje a preferuje tekutá mýdla, proč je zrovna toto mýdlo tak skvělé. Ve zkratce však mohu říct, že i kdyby ho měl člověk používat pouze na ruce, určitě se vyplatí do něj investovat. K dostání je na stránkách morespa.cz či parfums.cz, kde najdete i kompletní složení. Právě to je totiž tím, co Sea of Spa nejen u tohoto produktu odlišuje od konkurence. Mrtvé moře a jeho blahodárné účinky při léčbě různých kožních nemocí jsou světově proslulé, a proto se není čemu divit, když i mýdlo obsahující řasy z tohoto moře dokáže o pokožku příkladně pečovat.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář