Možná to znáš sama. Chystáš se na nějakou akci, snažíš se zvolit oblečení, doplňky i líčení tak, aby vše dokonale ladilo. Pak se u zrcadla s narovnanou postavou a zataženým bříškem přesvědčuješ, že to takhle vydržíš celý večer a tvůj look bude zcela bez chyby. Ale ruku na srdce.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Možná to znáš sama. Chystáš se na nějakou akci, snažíš se zvolit oblečení, doplňky i líčení tak, aby vše dokonale ladilo. Pak se u zrcadla s narovnanou postavou a zataženým bříškem přesvědčuješ, že to takhle vydržíš celý večer a tvůj look bude zcela bez chyby. Ale ruku na srdce. Jen co vstoupíš na akci a začneš se uvolněně bavit, rázem zapomeneš na to, že by tvá postava měla být vzpřímená a tvá prsa vpřed a bříško vzad. A pak pochopitelně pro všechny ostatní vypadáš jinak, než jaká jsi byla v zrcadle. A co teprve pití a jídlo, které si na akci dáš! Ještě víc se ti vyklene bříško a to ti zhatí veškeré původní plány. Jsi na tom právě takhle a ráda bys s tím něco udělala? Mrkni se, jak problém řešit.

Chceš si užít večírek bez toho, abys trpěla mindráky kvůli trošku většímu bříšku?

Chceš si užít večírek bez toho, abys trpěla mindráky kvůli trošku většímu bříšku?

Zkušenost je dobrá učitelka

Přesně takovou zkušenost, kterou jsem ti popsala v úvodu, jsem zažila už několikrát. Vždycky jsem se snažila, abych vše dokonale vyladila a byla na akcích skoro bezchybná. Bezchybný samozřejmě není nikdo a nad pár nedokonalostmi člověk mávne rukou. Co mě ale nejvíc štvalo, bylo právě mé bříško, které se při debatě s kamarády – za mé nevědomosti – dralo ven, což hezky nevypadalo. Přitom doma před zrcadlem jsem si nacvičila postoj, který jsem chtěla udržet celý večer. Ale nejde to. Zkrátka při dobré náladě na to všechno zapomeneš a tyhle nesprávné postoje ani nevnímáš. Velkým problém u mě i je, že při akcích mi často po pití vyhládne a tak samozřejmě mířím k jídlu. A další oříšek je na světě. Bříško totiž na jídlo i pití rádo reaguje právě vyklenutím a samozřejmě to pokazí i celý dojem. Ale co, rozhodla jsem se, že se kvůli tomu nezahrabu. Nemám v úmyslu chodit jak pravítko a přelepit si pusu páskou, abych se donutila na akci nepít a nejíst. Chci si všechny akce užít naplno a bez omezování. A tak jsem, jako „stará“ pátračka, našla účinné stahovací kalhotky i stahovací body, které svůj účel splnily.

Lepší postava ve stahujícím prádle

Někdo sice stahovací prádlo neuznává, ale mně v tomhle směru nesmírně pomohlo. Cítím se v něm skvěle, a i když je stahovací, mám pocit, jako kdybych ho na sobě ani neměla. Těší mě, že není pod oblečením vidět a tak by málokdo do mě řekl, že mám na sobě stahovací prádlo. Dokáže hezky vymodelovat postavu a to jak jen její části, tak i celou postavu. Navíc nesklouzává a zůstává po celou dobu na svém místě. Stahovacího prádla je hnedle několik. Mezi ně patří mé oblíbené stahovací kalhotky s vyšším i nižším pasem, bermudy, ale i stahovací body. Musím říct, že každý tento kousek vypadá opravdu dobře a proto není důvod se za ně stydět. Nemusíš se tedy rozhodně bát, že by tě stahovací kalhotky proměnily v Bridget Jones :-) . Od běžných kalhotek jsou téměř k nerozeznání a o žádné nevkusné bombarďáky se opravdu nejedná.

Vymodeluj problémové partie

Pokud jsi zcela v jiné situaci, ale i tak tě trápí nějaké ty nedostatky, které vykouknou, bude pro tebe vhodným řešením rovněž stahovací prádlo. Tvůj výběr by se měl odvíjet od toho, které partie tě nejvíce trápí. Je tím zadeček a boky? Pak ti postačí klidně jen stahovací kalhotky nebo bermudy. Chceš naopak zatočit s vyklenutějším bříškem, zadečkem i s boky zároveň? Pak spíše zvol stahovací body, které vymodeluje celou tvou postavu. Sama ve stahovacím prádle uvidíš podstatné rozdíly a ihned se budeš cítit lépe i sebejistěji.

Můj TIP: Prohlédni si stahovací prádlo na eshopu http://www.luxusnipradlo.cz/stahovaci-pradlo/

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • azavina

    Ono je právě mnohoem lepší trénovat vzpřímený postoj a časem se to stane automatikou. Posilování zádových svalů je nesmírně důležité, protože ochabují-li zádové svaly, ovlivní to právě i to vyklenutí bříška, protože tělo je samo o sobě těžké a ta váha se někde musí projevit. S pevným postojem tomu právě předcházíte a navíc je to pro tělo prospěšné. Hrbení holt nikdy nikomu na sexy vzhledu nepřidalo. Takže stahovací body/kalhotky jsou fajn, ale se vzpřímeným postojem dosáhnete z dlouhodobého hlediska mnohem lepšího výsledku. Neznamená to stát jako pravítko, prostě se jen nehrbit. Zkuste to i u toho počítače, kde zrovna sedíte a sami si uvědomíte, jak se s narovnáním zad bříško zatáhlo.