Vybrala jsem pro tebe 11 doplňků, které by sis rozhodně měla pořídit. Každý z těchto kousků dodá tvému looku obrovskou dávku energie.

avatar

Linda Machová
Ráda píše o módě, které se také věnuje.

Šátky

Alespoň jeden takový nápadný hedvábný šátek by sis pro rok 2014 rozhodně měla pořídit. Se šátky Irida nejsou nedosažitelným kouskem ani pro tebe.

Šperky padesát odstínů šedi

Další šílenství kolem světového bestselleru na sebe nenechalo dlouho čekat, nyní v podobě doplňků inspirovanými Christianem Greyiem a Anastasii. Motivy šperků tě jistě nijak nepřekvapí, jde totiž o pouta, kravatu, bičík a klíč od červeného pokoje.

Tajemství stylu je v detailech
zdroj: etsy.com

Květinové náhrdelníky

Must have pro zimu 2014. Byť maličký náhrdelník dokáže tvůj outfit pořádně oživit. Květovaný vzor by se pak neměl objevit na žádném dalším kousku oblečení.

Alfabeta

Dej ostatním najevo co si myslíš, zlatým náhrdelník ve stylu alfabeta. Raději se vyhni vulgarismům.

Náhrdelník happy
Náhrdelník happy
zdroj: weheartit.com

Dárek od Tiffanyho

Tiffanyho ikonický desing Atlas nám už tři dekády přináší prstýnky a náramky zdobené římskými číslicemi.

Klobouky, čepice a kšiltovky

Trendy čepice na svahu: pletené nebo s bambulkou. Stylové kšiltovky pro sportovkyně a klobouky pro elegantní dámy.

Sluneční brýle

Výrazný doplněk, který promění celý tvůj look. Obroučky pečlivě vybírej podle tvaru svého obličeje.

Psaníčko

Plnohodnotný doplněk, který dokáže nudný každodenní outfit proměnit v něco výjimečného. Pořiď si třeba průhlednou nebo XXL variantu.

Perly

Inspiraci najdeš ve filmu Velký Gatsby, kde jsou slečny perlami doslova ověnčené. Mýtus o ženách nosících perly, který poukazuje na to, že jejich nositelky jsou chladné, dávno není aktuální.

Prstýnky

Méně je více, už není aktuální. Současným trendem je řadu prstýnku na jednom prstě. Pozor, musí jít pouze i tenké kroužky.

Kožené rukavice

Kožené rukavice nejsou pouze elegantní záležitostí. Skvěle se hodí ke každému look. Pokud se nespokojíš s jednoduchými černými, které kolem sebe vídáš, vydej se na cestu pražských seconhandech a určitě objevíš ty pravé.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář