Když je venku ošklivé počasí a nízké teploty, bývá složité dostat do šatníku barvy a nové trendy. Řešením přesně pro takové situace je nová kolekce značky Desigual.

avatar

Petra Kozáková
Fashion milovnice

Tvořivý duch ze španělské Barcelony

Populární značku Desigual není nutné představovat těm ženám, které mají slabost pro krásné kolekce a exotické prvky. Právě určitá dávka exotiky charakterizuje kolekci pro podzim a zimu 2016. Zcela typické barvy a nápadité potisky působí vkusně. Již na první pohled je možné spatřit inspiraci jinými kulturami a jejich tradicemi, což rozhodně není na škodu. Až umělecká krása nových přírůstků dokáže oslnit okolí. Po úvodním seznámení rozproudí chuť experimentovat s vrstvením a módními doplňky, které se významně hlásí o slovo.

Interpretace moderního stylu

V kolekci najdeme širokou nabídku vrchní částí oblečení do nepohody. Samozřejmostí je vysoká kvalita materiálů a fakt, že kabát Desigual nejen skvěle vypadá, ale zároveň má sympatickou hmotnost při zachování dokonalé hřejivosti. I během nízkých teplot můžete vypadat na jedničku. V představených modelech jsou takové, které zvýrazňují pas, ale také modely stavějící na první místo jiné křivky. Důraz na detail se vyplatil, kabáty působí velmi propracovaně a luxusně. Nikdy tak není složité najít si padnoucí střih a vyrazit do ulic s cílem být šik!

Kabát Desigual

Stylové maličkosti dělají radost

Když už padla řeč na detaily, nesmíme zapomenout ani na módní doplňky. Překvapením pro nemalé množství lidí je, že mezi ty můžeme zařadit mnohem více věcí, než se na první pohled zdá. Skvělým příkladem je peněženka Desigual. Ta totiž nefunguje pouze jako domeček pro peníze a doklady, ale také jako důležitá ingredience vyladěného outfitu. Je fajn, když její vzhled koresponduje s kabelkou, případně využívá již jednou použitý motiv.

Peněženka Desigual

Je čas připravit šatník

Sezóna nikdy nespí a pokud při pohledu do šatní skříně pouze kroutíte hlavou, je nejvyšší čas nechat se inspirovat. Navíc je tady Desigual výprodej, díky kterému výrazně ušetříte. Nic vám tak nebrání zavítat mezi aktuální trendy, kreativitu a pestrost. Pozitivní duch je jednou z klíčových vlastností španělské značky, kterou se rozhodně nevyplatí přehlížet.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Macina Nováková

    Desigual má moc hezké věci. Bohužel ale na můj vkus dost drahé. Zvlášť teda ty kabáty jsou pěkně drahé. Myslím si, že za dobrý kabát není hned nutné utrácet příliš mnoho peněz. Hezké věci se dají sehnat třeba i přes second hand. Co se právě těch kabátů týče, tak já mám super zkušenost s tímto sekáčem: https://www.onlinesekac.cz/second-hand-damske-kabaty-kratke/c-35

  • Petra Lehká

    Já mám taky stylovou peněženku. Za věci si ráda připlatím, protože chci, aby byly kvalitní a dlouho mi vydřely. Podle mě je nejlepší dámská kožená peněženka https://www.spongr.cz/damske-kozene-penezenky/ , která splňuje přesně to, co od ní vyžaduju.