Máš plný šatník oblečení, ale přesto si nedokážeš správně vybrat? Originální a slušivý look je kombinací zajímavého nápadu, správného střihu a v neposlední řadě vhodných barev. Zahoď všechny módní časopisy, které tě nutí kupovat si stále nové oblečení. Pokud se obrátíš na profesionální stylistku, bude ti stačit jen to, co už máš.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Máš plný šatník oblečení, ale přesto si nedokážeš správně vybrat? Originální a slušivý look je kombinací zajímavého nápadu, správného střihu a v neposlední řadě vhodných barev. Zahoď všechny módní časopisy, které tě nutí kupovat si stále nové oblečení. Pokud se obrátíš na profesionální stylistku, bude ti stačit jen to, co už máš. Revize šatníku dodá nový impuls tvému image!

Stylistka ti pomůže vybrat zajímavé doplňky a sestaví s tebou seznam chybějících věcí.

Stylistka ti pomůže vybrat zajímavé doplňky a sestaví s tebou seznam chybějících věcí.

Co jen na sebe hodím?

Při pohledu na otevřenou skřín mnoho z nás pravidelně naříká, že zase nemá nic na sebe. Opakuje se to každý rok, každé roční období. Pravidelně utrácíme nemalé peníze za další oblečení, ale ve výsledku stejně většina žen nedokáže jednotlivé kousky skloubit tak, aby se cítila pohodlně, sexy a přirozeně. Nevzdávej nekončící boj s módními výstřelky. Buď originální a najdi sama sebe! Nech si poradit od odbornice, která dostane z tvé současné kolekce oblečení maximum.

Tohle půjde pryč!

Schůzka s fashion expertkou patří mezi vzrušující zážitky, protože se konečně dozvíš, co k tvé osobnosti doopravdy sedí. Společně se stylistkou strávíš několik zábavných hodin, během nichž dostaneš hromadu módních rad a doporučení. Každičký kousek tvého šatníku projde přísnou kontrolou. Při pohledu na kreativní kombinace budeš sama překvapené, jaké poklady vlastníš. Nevhodné oblečení ale nemusíš hned vyhazovat. V případě zájmu tě stylistka odkáže na šikovnou švadlenu, které i z nemoderních šatů udělá trendy skvost.

Udělej radost sobě i ostatním

Stát se šik dračicí není žádný problém, stačí pouze poslouchat rady těch, kteří jsou v módním světě jako doma. Několik hodin strávených s odbornicí se ti bohatě vrátí, když se každý další den podíváš sama na sebe do zrcadla. Pokud ti navíc dělá problém najít vhodné dárky pro tvoje kamarádky a blízké, můžeš i jim objednat služby módní konzultantky. Tak co, pořád jsou džíny a tričko jediné možné řešení tvých ranních trápení před skříní?

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • http://www.firmanazazitky.cz/stylistka-jen-pro-vas Drbnička

    Klikni na můj nick (je to odkaz) a dostaneš se na ni

  • http://www.lucie-schubert.blog.cz Lucie

    A kde takovou stylistku seženu?