Pokud chcete být královnou pláže, máte nejvyšší čas, abyste se podívaly po modelech, v nichž letos uděláte u vody tu největší parádu. Máme tu pro vás žhavé tipy pro letošní sezónu. Budou to snad právě ony, které letos u vody zvítězí?

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Bikiny versus jednodílné plavky

I když po řadu let jsou bikiny u žen velmi oblíbené a vyhledávané, letos je předčí jednodílné plavky. Plavky, které toho dokáží spoustu zamaskovat a které bohužel byly po několik let v roli outsidera.

Nyní je tomu však jinak. V kolekcích předních světových návrhářů dominují nikoliv bikiny, ale právě jednodílné plavky ušité z těch nejmodernějších funkčních materiálů, jež dokáží vytvarovat smyslnou ženskou siluetu. Plavkám lichotí nejen nevšední materiál, ale také i střihy, které ještě více zvýrazňují pas a pomáhají vytvořit dojem siluety přesýpacích hodin.

Co se týká vzoru…

S čím si můžete být jisti při výběru plavek tak to jsou květinové a geometrické vzory. Ty nikdy nevyjdou z módy. Pravdou však je, že místo drobných kvítků tento rok dominují hlavně exotické rostliny. Vedle nich jsou zpět na scéně i zvířecí motivy, přesněji vzory zvířecí kůže.

Co se týká střihu

Hitem tohoto léta jsou tedy jednodílné plavky, které se však kromě pláže budou objevovat i v ulicích. Skvěle totiž vypadají v kombinaci s džínovými šortkami, džínami nebo sukní. Pakliže nejste fandou jednodílných plavek, doporučujeme sáhnout po dvoudílných plavkách, a to takových, které mají kalhotky s vysokým pasem. Jde sice o retro střih, ale aktuálně je velmi trendy. Výhodou těchto plavek je to, že dokáží zamaskovat problémové partie. S dokonalou postavou pak bez ostychu můžete sáhnout i po plavkách, jejichž součástí jsou moderní brazilky.

Širokou nabídku trendových plavek různých střihů i velikostí, naleznete na stránkách e-shopu Luxusnipradlo.cz. Jde o ověřeného prodejce na českém trhu.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Daniela95

    To já jsem si před nedávnem koupila naprosto boží plavky na https://www.onlinesekac.cz/ Sice jsou z druhé ruky, ale na jejich stavu to nejde vůbec poznat. Myslím si, že bývalá majitelka je možná ani nikdy neměla na sobě, protože vypadají jako nové.