Kalhoty palazzo nejsou na módní scéně žádným nováčkem. Jsou další z mnoha hitů, které slaví svůj návrat ze sedmdesátých let a obohacují tak současnou módu. V letech jejich zrození byly nesmírně populární, poté zájem o ně klesl, ale v současnosti jejich obliba znovu vzrůstá.

avatar

Lucie Dneboská
Módní inspirace a styl

Velmi oblíbené byly již v předchozí sezóně a v letošním období na tom nebudou jinak. Módní mola jsou jich plná a u žen si získávají nebývalou přízeň. Víš, jak kalhoty palazzo vypadají a jak je můžeš spojovat s dalšími nezbytnostmi?

Kalhoty palazzo patří k módním trendům, které si zamilovaly i celebrity. (foto: Cosmopolitan, Asos)

Kalhoty palazzo patří k módním trendům, které si zamilovaly i celebrity. (foto: Cosmopolitan, Asos)

Nošení kalhot ve víru pohodlnosti

Škrcení v kalhotách je odzvoněno, tedy alespoň v případě palazzo kalhot. A proč? Kalhoty palazzo se vyznačují svou pohodlností, která je dána jejich střihem. Kalhoty palazzo jsou charakteristické svým vysokým pasem, širokými nohavicemi a rovněž svou prostorností. I přesto, že jsou kalhoty palazzo velké a rozměrné, dokážou s postavou opravdové divy. Stačí si jen vzpomenout například na overaly, které byly typické vskutku širokými nohavicemi a užším vrškem. Pak je jasné, že i rozměrné kalhoty mohou být na ženě opravdu sexy. Při správných kombinacích topů, doplňků a bot na vysokém podpatku vyzdvihnou kalhoty palazzo tvou ženskost a celku dodají sofistikovanou eleganci. Kalhoty palazzo jsou však vhodné pouze pro štíhlou a vysokou postavu. Plnější a menší postavu totiž ještě více rozšiřují. Pokud se domníváš, že kalhoty palazzo nejsou pro tebe vhodné, nesmutni. Existuje spousta jiných kousků, které budou pro tebe to pravé.

Stylová s kalhotami palazzo

Kalhoty palazzo – miláček módní mol

Kalhoty palazzo se stávají nepostradatelnou součástí módních přehlídek. A není divu. Tyto kalhoty mají v sobě nebývalé kouzlo a tak jsou oblíbené u mnoha návrhářů. Příkladem, kde se kalhoty palazzo objevují, jsou například značky Céline, Miu Miu, D&G a další. Naštěstí se tyto kalhoty dostaly už do spousty velkých obchodů (např. Zara, Topshop), tudíž by neměl být problém tyto kalhoty sehnat.

Stylová s kalhotami palazzo

Jejich sestrou jsou maxi sukně

Střih a celkový vzhled těchto kalhot velmi připomíná maxi sukně, a pokud někdo nebude vyloženě zírat k nohavicím, může si kalhoty palazzo snadno splést právě s prostornější sukní. Už jen díky tomu je jasné, že kalhoty palazzo jsou pohodlné, vzdušné a vhodné i do teplého slunečného počasí.

Okořeň svůj styl

Kalhoty palazzo budou jednoznačně skvělým kořením tvého stylu. A s jakými vršky kombinovat? Náramně k nim padnou upnuté i volnější topy, saka, kratší vesty, košile, tuniky a spousta dalších. Ovšem všechny vršky by měly mít velmi blízko k eleganci. Nejvhodnější obuví je pak ta, jež má vyšší podpatek a která ještě více podtrhne tvou postavu a zároveň ladí i s kalhotami.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář