Nemáš chuť pořídit si pravou kérku, nebo ti klasický vzhled tetování přijde až moc nudný? Vyzkoušej revoluční tetovačky, se kterými u vody budeš zaručeně jedinečná! Pojď se společně se mnou podívat na tetování GoldenTats!

avatar

Zuzana Pindorová
Praštěná slečna, kterou baví psaní a počítače.

Stříbrné a zlaté tetování

Trendy novinka oslní

Novinka, o které se dnes budeme bavit, pochází z e-shopu GoldenTats. Jedná se o naprostou hitovku v ČR i na Slovensku. Na e-shopu si můžeš vybrat z opravdu široké nabídky různých tetování. Máš ráda stříbrné, zlaté nebo by tě snad více lákala nějaká barevná klasika? Není problém, protože to vše ti tento e-shop nabízí.

Stříbrné a zlaté tetování
Tetování GoldenTats je novou hitovkou pro léto 2015

A jak vlastně tohle tetování funguje?

Velmi snadno! Zlaté tetování je pouze dočasnou ozdobou tvého těla. Stačí si vystřihnout tetování, které tě zaujalo, přiložit jej na tebou zvolené místo na těle a polít vodou! Pak už jen papírek s potiskem podržíš 30 sekund a máš tetování na světě! Aplikace je naprosto rychlá a hlavně jednoduchá, navíc tuhle práci přece máme natrénovanou už z dětství, kdy jsme si tetovaly nálepky ze žvýkaček!

Stříbrné a zlaté tetování
Tetovačky nejsou jen pro děti! Jak působí kombinace zlaté a modré na tebe?

Kde tetování umístit?

GoldenTats je naprosto fantastické v tom, že tě nijak neomezuje a můžeš si jej vytetovat, kdekoliv chceš. Ruce, nohy, záda, dekolt nebo dokonce i obličej! Je jen na tobě, jak moc jsi odvážná a ochotná ukázat světu svou nápaditost.

Stříbrné a zlaté tetování
Dokážeš se odvázat až tak, že si dáš tetování do výstřihu? S tímhle řetízkem bych do toho možná šla i já!

Jaké tetování si vybereš?

Černé, zlaté, stříbrné a pochopitelně nechybí ani barevné verze. Kromě všech dostupných barev nalezneš také spoustu vzorů a motivů. K zakoupení jsou náramky, prstýnky, ale také různé symboly. Prstýnky, řetízky, náramky, ale také peříčka, šípy, leopardí vzor nebo barevné pusinky, šmouhy, šípy a srdíček. Už chápeš? Výběr je skutečně široký a vybere si skutečně každá!

Stříbrné a zlaté tetování
Tímhle tetováním určitě okouzlíš i muže? Právě stehna jsou skvělé místo pro umístění delších náramků.

A jak je to s cenou u tohoto produktu?

Momentálně se na e-shopu GoldenTats většina tetování pohybuje okolo 119 Kč, ale moc dlouho neváhej a s objednávkou nečekej, protože tahle cena je pouze zaváděcí! Pokud si navíc objednáš tři druhy tetování, máš poštovné zdarma! Již brzy na tebe čekají recenze jednotlivých balení!

GoldenTats

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář