Myslíš si, že ponožky jsou ta poslední věc, kterou by chtěl člověk najít pod stromečkem? Tak věř, že i ponožky můžou být pořádně IN a pod vánočním jehličnanem nadělat hromadu radosti!

Praktické překvápko není nuda

Vymyslet každý rok pro své nejbližší vánoční dárek, který doopravdy využijí, není žádná legrace. Ostatně možná i ty sama víš, že některé dary skončí po chvilce někde v koutě, kde se na ně akorát práší. Ponožky nemají úplně dobrou reputaci, ale na jednom se určitě shodneme – nikdy jich není dost! Vyzkoušej nyní zapomenout na hnědé hrůzy z tržnice a představ si, že existují české ponožky, jenž jsou pohodlné, barevné a v porovnání se vším, co znáš, vážně moderní.

Phuseckle pod každý vánoční stromeček!

Fusky se smyslem pro humor

Proč kupovat ponožky bílé či černé, když jsou Phuseckle dostupné v tolika barvách a provedeních! Ponožky pro všechny dokáží pobavit už na první pohled, což se hodí nejen pod zmíněným stromečkem, ale také v případě, kdy nechce být obdarovaný člověk v oblékání věčně za nějakou šedou myšku. Dej přednost kvalitě a daruj fusky, co jsou IN. Pestrost barev v zimě potěší na duši a kvalitní zpracování zajistí, že ťapičky zůstanou v suchu a teple.

Phuseckle pod každý vánoční stromeček!

Ponožky v sandálech nejsou hřích

Kvalitní české Phuseckle vyhovují každé situaci. Klasické se hodí pro běžné nošení, sportovní třeba na běhání a čert to vem, vždyť kotníčkové ponožky v sandálech také vypadají stylově! Phuseckle se zaslouží o vyškrtnutí tohoto jinak kritizovaného prohřešku ze seznamu módních faux pas, protože díky barevnému designu se s nimi bude chtít pochlubit každý, kdo není úplný suchar.

Phuseckle pod každý vánoční stromeček!

Spešl ponožková akce

Teď už víš, že darovat kvalitní ponožky pod stromeček má rozhodně nejen patu, ale i hlavu. O to víc tě potěším následující akcí! Při nákupu 5 různých ponožek Phuseckle na www.fusky.cz do konce prosince 2012 získáš jako zákazník 1x ponožky Phuseckle zdarma, konkrétně model Streetline zeleno-bílé půlené. Pořešíš tak snadno dárky pro celou rodinu a tenhle kousek ponožek grátis ti nejen v létě poslouží jako důkaz toho, že při sportu můžeš vypadat skvěle.

Spešl ponožková akce

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Zachumlaná ve stylovém oblečení

Pokud hledáš stylovou bundu či kabát na zimu, koukni na týdenní slevy značkového oblečení.

Sponzorovaný tip

Přidej komentář