Připrav se na pořádné dobrodružství, novou vůni lákající ke svádění a atraktivní soutěž nejen o den plný zážitků.

Staň se svůdnou super ženou, přichází Super Playboy

PRESS TO PLAY

Chceš se cítit nepřemožitelná? Chceš zažít něco nového? Dávej dobrý pozor! Ze stínu noci vystupuje mistr v dokonalém svádění, jmenuje se Super Playboy a přináší luxusní řadu voňavých produktů péče o tělo. Dobrodružství si přichystal jako pro divoké ženy, tak sebevědomé muže.

Playboy

Super Playboy pro ni

Uhrančivé vůně plné exotických tónů ho okouzlí tak, že bude myslet jen na tebe. Produkty Playboy propůjčují schopnost být nezapomenutelná a nalákat k sobě muže, kteří si flirt s tebou chtějí doopravdy užít. Žhavá fuchsiová vůně je sexy překvapením stejně jako nádherný flakon se zaječími oušky a šmrncovním motýlkem. Celé překvapení se pak ukrývá v luxusní krabičce s panoramatem města, ve kterém nikdy nevíš, co se stane zítra.

Super Playboy pro něj

Mužný flakon je domovem elektricky modré vůně, elegance a sebevědomí, které vstoupí do místnosti jako první. Nech ho užívat si zájmu a návykové vůně šumivého bergamotu, červeného jablka, chladivé levandule a provokativního pepře. Super svůdná vůně pro něj dělá ze svádění další úžasnou misi.

Vyhraj den plný zážitků

Neváhej se zapojit do atraktivní hry Super Playboy a vyhraj každý den balíček nové vůně, nebo hlavní cenu – 20 000 Kč na zážitek dle vlastního výběru. Záchrana světa může počkat, teď je čas na tvou vlastní akci! Neváhej a dostaň se do hry co nejrychleji.

Staň se svůdnou super ženou, přichází Super Playboy

Péče o celé tělo

Kromě toaletní vody sází každý Super Playboy také na každodenní péči o tělo, a proto v nové řadě nechybí sprchové gely s neodolatelnou vůní. Ženy si užjí hydratační sprchový krém a muži využijí praktický sprchový gel a šampon 2v1 s tajemnou vůní dřeva. Super Playboy nezapomněl ani na deodoranty poskytující ochranu po 24 hodin! Se stejnou návykovou vůní jako toaletní vody tě budou provázet celý den. PRESS TO PLAY a připrav se na akci!

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Zachumlaná ve stylovém oblečení

Pokud hledáš stylovou bundu či kabát na zimu, koukni na týdenní slevy značkového oblečení.

Sponzorovaný tip

Přidej komentář