Muži a móda, to většinou nejde moc dohromady. Naštěstí si však většina z nich nechá poradit, a proto je zde pro všechny přítelkyně a manželky velmi inspirativní přehled pánské módy.

avatar

Zuzana Nápravníková
Ráda sleduje trendy a novinky ze světa ženské krásy.

Svěží vítr v pánském šatníku

Přehled v módních trendech rozhodně nepatří mezi vlastnosti většiny mužů. Stejně tak nelze říct, že by muži stejně jako my s radostí nakupovali, vybírali a zkoušeli, co jim bude slušet. Většině z nich stačí ke štěstí jedny kalhoty, pár triček a tenisky. Pánská móda jim sice nabízí hodně, ale trendy nesledují. Pokud chceš z partnera elegantního chlapa, který má styl, neobejde se to bez tvé asistence. Na jednu stranu je trošku smutné, že je nutné muže takto popostrčit, na druhou je to obrovská výhoda, protože máš možnost vybrat to, co se ti opravdu líbí, co ladí s tvým šatníkem a v neposlední řadě to, v čem tě bude partner přitahovat. Jaké kousky by rozhodně neměly chybět v pánském šatníku pro každý den?

Košile je základ

Letní počasí je skvělým ukazatelem toho, zda-li má muž vkus. Tím nenarážím pouze na ponožky v sandálech, ale celkový outfit a jeho sladění. Moderní značky oblečení mají velmi zajímavé kolekce do společnosti, které se hodí také do teplého počasí. Určitým základem šatníku našich protějšků by bez diskuze měly být stylové pánské košile. Výraznější vzory se hodí na nošení v průběhu dne, večerům a formálnějším setkáním vládnou odstíny šedé a kvalitní materiály. Velmi žádaným prvkem u košil jsou kontrastní detaily, například v podobě vzoru na rubu límečku.

Stylové pánské košile

Co na každý den?

Někteří muži se nebudou chtít rozloučit s nošením triček, což ve výsledku vůbec nevadí. I tričko pro každý den může respektovat moderní střihy a stát se stylovou součástí šatníků. Hlavním předpokladem je pouze to, aby bylo z kvalitních materiálů a nesnažilo se zaujmout na první pohled. Důkazem jsou jednobarevná pánská trička, povoleny jsou ozdobné detaily. Například kapsa na hrudi v jiné barvě působí mladistvě a dokáže oživit celý mužský outfit.

Jednobarevné tričko

Džíny nejsou jedinou volbou

Ráda bych upozornila na to, že muži nejsou příliš originální při výběru kalhot. Džíny pochopitelně patří mezi evergreeny a v hezkém odstínu jim nelze nic vytknout, nicméně především v létě by se muži neměli bát sáhnout po jiných materiálech a výraznějších barvách.

Kde partnera obléknout?

Bez ohledu na to, zda-li hledáš pro partnera oblečení na každý den, nebo do společnosti a na formální události, je zde pro tebe na výběr pánské oblečení z internetového obchodu Stylomat.cz, který dosud nabízel stylové oblečení pouze pro ženy. Nově spuštěná sekce s pánskou módou má rozhodně čím překvapit. Stylové pánské košile a moderní značky oblečení tě nenechají na pochybách, že máš jedinečnou šanci partnera krásně obléknout. Takže dámy, až se příště vydáte na nákupy, tak nezapomeňte, že Stylomat.cz je ideální volba pro vaše partnery. Jako osobní stylistky máte šanci z parnera udělat gentlemana, kterého vám ostatní budou jen tiše závidět.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • kristýna ryglová

    Košile je základ. S tím naprosto souhlasím. Každý chlap vypadá v košili pěkně. Ráda nakupuji manželovi košile. Naposled jsem mu koupila například tuto: https://armik.cz/kosile-brandit-roadstar-1-2-modra/ , aby měl v šatníku taky nějakou pěkně barevnou.

  • sam

    Proberte mu šatník, vyberte mu, přiveďte ho, oblékněte ho… Je to váš partner nebo vaše čivava? :D Sem tam něco dát k narozeninám nebo vánocům úplně stačí. :) Dobrých e-shopů pro tyhle příležitosti je spousta. Třeba https://www.s-fashion.cz/

  • Kateřina Hanklová

    Pro svýho přítele ráda nakupuju na http://www.s-fashion.cz . Maj tam pěkný košile, trička i džíny :-) Doporučuju!