Přináším ti exkluzivní elektronickou knihu Jak na modeling, která ti konečně odpoví na otázku, zda-li se i ty můžeš stát úspěšnou modelkou!?! Dozvíš se nejen základní informace, ale i mnoho zajímavostí z praxe a ještě více detailů ze zákulisí.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Přináším ti exkluzivní elektronickou knihu Jak na modeling, která ti konečně odpoví na otázku, zda-li se i ty můžeš stát úspěšnou modelkou!?! Dozvíš se nejen základní informace, ale i mnoho zajímavostí z praxe a ještě více detailů ze zákulisí. Součástí knihy je i množství lákavých bonusů včetně slev na profesionální focení! Ptáš se, kde, kdy a jak začít? Víš, co doopravdy obnáší práce modelky?

Objev díky knize Jak na modeling svou skutečnou osobnost a potenciál. O světě modelingu nemusíš pouze snít!

Objev díky knize Jak na modeling svou skutečnou osobnost a potenciál. Staň se modelkou!

Víš, jak se stát modelkou?

Kniha Jak na modeling vznikla pro všechny dívky a ženy, které se nebojí pro své sny něco udělat ještě dnes. Objev své kouzlo, jedinečnost, talent a uskutečni své tajné sny. Překvapením je, že nemusíš být dokonalá a mít míry 90-60-90. Díky knize Jak na modeling zjistíš, proč právě ty máš šanci na úspěch. Prozradím jen, že tvé vnitřní nastavení podvědomě formuje tvůj život. Dnes po světě modelingu můžeš pouze toužit, zítra už do něj můžeš právem patřit!

Toužíš být modelkou?

Autorkou knihy Jak na modeling je modelka / novinářka / blogerka Lucie van Koten Kunešová. Třebaže je Češka, tak momentálně žije se svým holandským manželem v Itálii. O svém dobrodružství pravidelně informuje na velmi záživném a originálním blogu Život podle Lucie. Aby ti kniha Jak na modeling usnadnila cestu a doopravdy pomohla, je nabitá jedinečným obsahem a interview s profesionály, které jinde nenajdeš. Každá věta je originál, stejně jako samotný koncept. Knihu si můžeš snadno zakoupit prostřednictvím SMS, přičemž součástí knihy jsou i velmi lákavé bonusy. Využij slevových voucherů na tvé první profesionální focení, inspiruj se příběhy úspěšných modelek, přečti si šokující fakta o kariéře přes postel a v neposlední řadě využij jedinečného adresáře osvědčených modelingových agentur. Tak co, už víš, jak začít? Najdi odvahu, stáhni si knihu a staň se modelkou!

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

 • Simona

  Moc prosím, mohla by jsi mi knihu poslat na e-mail, b.woods@seznam.cz? Je to pro mě důležité a tady na netu už asi není :-( . Mockrát ti děkuji…..

 • andulka11

  dobrý den jsem anna richterova a je mi 11let prej sem hezka nejhezčí ze tridy. kamaradka mela o vikendu oslave 11tin a z holkama byli jsme tam 4 ja kacka,kaja.olca tak kaja dostala fotak a hrali sme si na modelky ja jsem mela nej napady založim si blog a dam ho sem jo ale ja jdu cvycit a probehnout se papa a dekuji

 • Delphy

  Díííííííííííííííííky, staženo, přečteno a musím říct, že Lucka je prostě zlatíčko. Kniha je hodně obsáhlá, ale to je jedině dobře. Mám nyní na modeling zcela jiný názor a jsem překvapená tím, co vše mě čeká, pokud se zadaří. Ale těším se a knihu jsem si i vytiskla!

 • zuz.ana

  skvela motivace! thx za neco, co cloveku vazne doda sebevedomi a treba to je prave zacatek toho uspechu ze jo

 • Luffinek

  Dlouho jsem hledala nějaké čtení věnující se modelingu a práci v této branži. Většinou jsem ale zůstala u zahraničních blogů nebo u Lucky. Za knihu moc děkuji a ráda autorku podpořím, zaslouží si to!

 • Lucka

  ty slevicky jsou super, zacnu cist jinak o vikendu

 • Marky95

  Stazeno a jdu ciiiiist, super napad, neco takoveho jsem hledala.

 • VerusMajer

  sem si tenkrat koupila i Jak na kluky a bylo to super cteni, tohle asi taky prubnu, chtela bych fotit… nechystate taky neco o makeupu a liceni celkove?

 • Kačenka

  Modelkou se chci stát už dlouho, ale přijde mi to děsně složité. Lucka je úžasná, chodím na její blog a dokonce jsem jí i posílala nějaké fotky, takže na knížku jsem dost zvědavá. Díky moc!