Transsexuální ženy musí čelit velkému stresu a problémům, které si většina ostatních lidí nedokáže ani představit. Alespoň že ve spodním prádle mají nyní o starost méně. Podívej se na speciální kolekci a uvidíš, že takový nápad si zaslouží pozornost.

avatar

Petra Kozáková
Fashion milovnice

Odvážná a inteligentní značka

Speciální spodní prádlo pro transsexuálky vyrábí již od roku 2010 značka Chrysalis. Existence této firmy je skvělým důkazem toho, že i transsexuálky mají potřebu identifikovat se a začlenit se do společnosti se vším všudy. Vždyť právě spodní prádlo dělá vrásky nejedné ženě. Chrysalis zná potřeby transsexuálek a v neposlední řadě přináší do světa módy osvětu, odvahu a pochopení. V modelingu dnes pracuje víc transsexuálek, než vůbec kdy předtím.

Chrysalis
O značku je nyní velký zájem, jen v USA žije přes 700 tisíc transsexuálních lidí.
zdroj: Chrysalis. Lingerie for the Transgender Woman.

Kvalita je na prvním místě

Jednotlivé kousky spodního prádla od Chrysalis jsou speciálně navrženy tak, aby držely tvar, poskytovaly oparu důležitým partiím a zároveň byly pohodlné. Podle ohlasů je prádlo velmi kvalitní a já začínám pomalu na transsexuálky snad i žárlit, protože najít kvalitní podprsenku je pro mě v poslední době téměř noční můra.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář