Ano, léto už je sice dávno pryč, ale ty si ho klidně můžeš zase přivolat krásným opálením. Zapomeň na vybledlou barvu pokožky a vyzkoušej samoopalovací krémy. Víš, jak je správně používat?

avatar

Denisa Tatíčková
Studentka historie a milovnice psaní, kterému se věnuje již přes 5 let.

Sluníčko je pryč, ale ty můžeš zůstat krásně opálená

Zahoď depku, nasaď opálení

Příjemně hřejivé paprsky někde při vylehávání u vody nějaký čas neucítíš, ale to neznamená, že by ses měla jenom smutně dívat, jak tvoje krásné opálení bere za své. Nepropadej podzimní depresi a užívej si sluníčkové dny, které ještě do konce roku zbývají a nedělej si vrásky ani se svým vzhledem. Pokud chceš totiž i nadále vypadat jako bronzová bohyně, není nic snadnějšího. Jsou dokonce dvě možnosti – buď si zaplatíš za solárko, na což je ale potřeba myslet a nese to s sebou různá zdravotní rizika, nebo si pořídíš absolutně bezpečný samoopalovací krém, který si budeš klidně sama doma aplikovat. Víš, jaké všechny výhody ti vlastně může takový samoopalovák přinést?

1. Chceš chytit barvu během pár minut?

Kvalitní samoopalovací krém má celou řadu výhod, ale tou hlavní je nepochybně okamžitý výsledek. Chceš být krásná na večírek? Nebo snad na rande? Nemusíš nikam chodit, stačí mít doma samoopalovák a krém pečlivě aplikovat, zvládneš to absolutně sama. Plusem tedy he, že když se namažeš samoopalovacím krémem, jen chvíli počkáš a můžeš vyrazit, kam jen chceš. Nejsi ničím omezována. V porovnání se soláriem se jedná o minimální časovou a prakticky i finanční investici.

2. Mnoho možností – krémy, spreje, pěny

Na cestě za krásným opálením ti pomůže široká škály přípravků, ve kterých možná nemusí být snadné se ihned vyznat. Jak tedy při výběru nešlápnout vedle? Jednak se zaměř na barevný odstín, který ti přípravek nabízí, jednak se podívej na formu, jakou se nanáší na tělo. Pokud nechceš nejrozšířenější krém, vyzkoušej třeba pěnu nebo sprej. U spreje si ale dávej pozor, aby šel používat i když ho máš dnem nahoru, protože jinak by se ti třeba na nohy nanášel pěkně špatně. Taky se zamysli nad tím, jestli chceš jen nádech opálení nebo kůži hnědou, jako kdyby ses včera vrátila z Kréty. Pro lehké opálení totiž stačí samoopalovací krémy pro postupné opálení, v druhém případě si vyber třeba Xen Tan Dark Lotion, který má oblíbený dokonce i Eliška Bučková.

Nejprodávanější výrobek značky XEN-TAN vykouzlí krásné opálení až na 10 dní

Nejprodávanější výrobek značky XEN-TAN vykouzlí krásné opálení až na 10 dní

3. Žádná suchá kůže

Kromě toho, že budeš krásně opálená, budeš také pěkně hydratovaná. Mnoho samoopalovacích krémů je totiž zároveň hydratujícím zázrakem, který pomůže tvé vysušené pokožce. Když se s ním budeš natírat, nezapomínej na žádná místa. To znamená – roztírej si přípravek až k hranici vlasů, nezapomínej na vnitřní strany rukou, lokty,… Rozhodně se ale nezapomeň podívat, jestli je tvůj přípravek na tělo i na obličej, protože pokud máš citlivější pokožku, mohla bys mít problémy.

Tento krém je vhodný pro tělo i obličej, navíc se velmi snadno aplikuje

Tento krém je vhodný pro tělo i obličej, navíc se velmi snadno aplikuje

Ostatním doporučuji pořídit si zvlášť krém i na obličej. A po rozetření si nezapomeň pořádně umýt ruce mýdlem obzvlášť kolem nehtů. Pak si ale trochu krému aplikuj i na ruce, abys je neměla úplně bílé.

Hezké opálení, co nejdéle to jde

Jak vidíš, samoopalovací krémy doopravdy dokáží zázraky. Kromě toho se dají pořídit takové, po kterých bude tvoje pokožka překrásně vonět. Užij si svoje opálení, jak nejdéle můžeš!

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář